ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، از یک ورزشکار که مورد انتقاد شدید همسرش قرار گرفته بود حمایت کرده است

29
ملانیا ترامپ، بانو اول آمریکا، از یک ورزشکار که مورد انتقاد شدید همسرش قرار گرفته بود حمایت کرده است
ملانیا ترامپ، بانو اول آمریکا، از یک ورزشکار که مورد انتقاد شدید همسرش قرار گرفته بود حمایت کرده است

ملانیا ترامپ، بانو اول آمریکا، از یک ورزشکار که مورد انتقاد شدید همسرش قرار گرفته بود حمایت کرده است. سخنگوی خانم ترامپ در بیانیه‌ای گفته است که “به نظر می‌رسد که لوبرون جیمز هم کارهای خوبی را در حمایت از نسل آینده کشورمان انجام داده و بانوی اول همه را تشویق می‌کند تا در مورد مسایلی که کودکان امروزه با آنها مواجه هستند گفتگو و تبادل نظر کنند.”

این بیانیه ساعاتی پس از آن صادر شد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری، در توییتر خود این ورزشکار را مورد انتقاد قراد داده بود. آقای ترامپ با اشاره به مصاحبه شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان با لبرون جیمز نوشته بود: “کودن‌ترین فرد در تلویزیون، یعنی دان لمون، همین حالا با لبرون جیمز مصاحبه کرد. او کاری کرد که لبرون با هوش به نظر برسه، که کار ساده‌ای نیست.” لبرون جیمز در این مصاحبه رئیس جمهوری را مورد انتقاد قرار داد و گفت که دونالد ترامپ از ورزش برای تفرقه در جامعه آمریکا استفاده می‌کند.

موضوع این مصاحبه طرح خیریه لوبرون برای کمک به پیشرفت دانش آموزان در اکرون، شهر محل سکونت اوست که به خاطر کمی درآمد خانواده یا مسایل دیگر با مشکلات درسی مواجه هستند و پیشرفت مناسبی نداشته‌اند.

در ادامه بیانیه سخنگوی همسر رئیس جمهوری آمریکا آمده است: “همانطور که می‌دانید، خانم ترامپ در قالب برنامه ابتکاری خود به نام ‘بهترین باشید ‘ در سفرهای خود به سراسر کشور و همچنین در خارج در مورد شرایط رفاهی، وضعیت سلامت و اهمیت رفتار مسئولانه اینترنتی با بچه ها صحبت می‌کند.” این بیانیه می‌افزاید که همسر رئیس جمهوری از سازمان‌ها، بیمارستان‌ها و مدارس بازدید می‌کند و از بازدید از نحوه اجرای طرح به راه افتاده در اکرون استقبال می‌کند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy