امشب تظاهرات کازرون با شعارهای مرگ بر گرانی در میدان شهدا شکل گرفت

93

در ششمین شب قیام دلیرانه سراسری مردم ایران امشب تظاهرات مردم کازرون با شعارهای مرگ بر گرانی در میدان شهدا شکل گرفت. شهرها یک به یک برمیخیزند و حکومت فاسد جنایتکار را وقتی در یک شهر کاملا تجهیز میشود شهر دیگری برمی‌خیزد و این قیامی است تا پیروزی.

مردم کازرون از شروع تاریکی شب امروز یکشنبه ۱۴ مرداد ماه در میدان شهدای این شهر تجمع و سپس اقدام به راهپیمایی کردند آنها شعار میدادند مرگ بر گرانی. همزمان با شعارهای جوانان غیرتمند ماشینهای در حال عبور با بوقهای ممتد آنها را همراهی میکنند.

دیکتاتور سرکوبگر امشب اقدام به قطع نت در ایران نمود اما مردم ایران اگر در قیام دیماه فیلتر کردن تلگرام مانع خبررسانی شان شد. قطع نت هم میتواند کار ساز برای حکومت باشد.

یادآوری میشود در اردیبهشت سال جاری مردم کازرون چندین روز متوالی با حکومت به مصاف برخاستند و با شعارهای ساختار شکنانه از قبیل ما زنان و مردان جنگیم بجنگ تا بجنگیم و وای به روزی که مسلح شویم حتی نماز جمعه را هم برهم زده بودند.
در این دوره ۴ جوان کازرونی به دست عوامل سرکوب به شهادت رسیدند.

روزنامه دیلی میل انگلستان در گزارشی از تظاهرات مردم کازرون نوشت:‌ «عکس نشان می‌دهد که خودروها در کازرون واژگون و سوزانده شده و شهروندانی هم مجروح شده‌اند. پلیس ضدشورش وارد شده و این در حالی بود که مردم شعار براندازی می‌دادند. این اعتراضات به‌دنبال قیام دیماه گذشته است که طی آن ۲۵تن کشته و صدها تن دستگیر شدند.

به گفته شاهدان خیابانها مانند شهر جنگ‌زده شده و در عین‌حال تظاهرکنندگان با پلیس ضدشورش درگیریهای تن به تن داشتند و شعار براندازی رژیم را می‌دادند.

این تظاهرات در شرایطی است که سپاه پاسداران پایان فتنه را اعلام کرده بود…».

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy