نسخه جدید تلفن همراه آیفون، نشان می‌دهد شرکت اپل ویژگی جدیدی به تلفن‌های همراه خود خواهد افزود
نسخه جدید تلفن همراه آیفون، نشان می‌دهد شرکت اپل ویژگی جدیدی به تلفن‌های همراه خود خواهد افزود

پیش‌بینی‌ها و گزارش‌ها درباره نسخه جدید تلفن همراه آیفون، نشان می‌دهد شرکت اپل ویژگی جدیدی به تلفن‌های همراه خود خواهد افزود که بسیاری از کاربران را خواهد آزرد.

به گزارش ایندپندنت اپل درگاه استاندارد برای اتصال هدست به آیفون را در مدل‌های آیفون ۷ به بعد حذف کرد، اما در مقابل مبدل کوچکی در اختیار آنها قرار داد تا بتوانند هدست‌هایشان را به آیفون متصل کنند. حال آیفون تصمیم گرفته به ارائه رایگان این مبدل پایان دهد.

این امر سبب می‌شود کاربران ناچار به کنار گذاشتن هدست‌های قدیمی خود شده و هدست‌های جدید اپل را بخرند و یا اینکه هزینه این مبدل را بپردازند. این مبدل کوچک به درگاه شارژ آیفون وصل می‌شود و استفاده از هدست‌های قدیمی را ممکن می‌کند.

اپل می‌کوشد با تکیه بر تکنولوژی هدست‌های بلوتوث، تکنولوژی‌های بی‌سیم را بیش از گذشته به کار گیرد.

مجانی نبودن مبدل آیفون، کاربران را ناچار خواهد کرد برای خرید آن اقدام کنند و این امر می‌تواند موجب ناخرسندی تعدادی از مشتریان اپل شود. این تصمیم اپل با واکنش منفی کاربران مواجه شد و آنها را به اعتراض در بسیاری از سایت‌های نظرسنجی وا داشت.

پیش‌بینی می‌شود اپل در ماه سپتامبر پیش رو، ۳ نسخه جدید از تلفن آیفون به بازار عرضه کند که یک نسخه از آنها ارزان قیمت خواهد بود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy