دو زن و یک مرد جوان در سرپل ذهاب روز گذشته خودکشی کردند

64
دو زن و یک مرد جوان در سرپل ذهاب روز گذشته خودکشی کردند

روز  جمعه۱۲مرداد ۹۷ سه نفر در سرپل ذهاب اقدام به خودکشی نمودند. ایران خدری۱۹ساله به دلیل مشکلات مالی اقدام به خودکشی کرد که  متاسفانه در منزل فوت می‌کند، بردارش فرهاد خدری در فشار فوت خواهر اقدام به خودکشی کرد که خوشبختانه با اقدام به موقع از مرگ نجات یافت.

پزوانه حسینی یک زن بینوای دیگر سرپل ذهاب هم در همین روز اقدام به خوردن قرص برای خودکشی نمود که سریعا به بیمارستان منتقل شد و پس از اقدامات درمانی تحت مراقب های ویژه میباشد.

آنجه که مهم است اینکه حکومت به هیج وجه نه مسولیت خودکشی مردم فقیر و گرسنه ایران را می پذیرد و نه راه حلی برای مردم دردمند ایران دارد و نه از عهده‌اش بر می آید زیر که تنها به فکر بقای خود در صدور تروریسم به کشورهای منطقه میگردد.

بنا براین راه حل به هیچ وجه خودکشی و از بین بردن خود نیست تنها راه حل اعتراض است و اعتراض است و اعتراض!

کدام حادثه خودکشی را حکومت حتی به فقر ربط داده است. تمام خودکشی ها اختلاف خانوادگی و … گواهی میشود. به طور مثال: روز۲ مرداد۹۷  جسد متعلق به یک خانم ۳۵ ساله و یک آقای ۳۷ ساله در حالی‌که هر دو از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند، در محدوده جنگل لویزان – روبروی درب ورودی پارک پرندگان، پیدا شد.

سرپرست آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر کشف جسد یک مرد و زن جوان داخل یک‌دستگاه خودرو زانتیا سفید اعلام کرد در همان بررسی اولیه مشخص شد این دو نفر با اسلحه کمری اقدام به خودکشی کرده و با برجای گذاشتن دست نوشته‌ای این موضوع را اعلام کردند.

سرپرست اگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در بررسی صحنه جنایت دست نوشته‌ای در مقابل شیشه سمت راننده پیدا می‌شود که نشان می‌دهد این دو نفر زن و شوهر بوده و خودشان به‌دلیل اختلافات خانوادگی به زندگی خود خاتمه دادند.

کسی نپرسید این چه اختلافی بود که با این توافق مهم منجر شد؟

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy