پس از انتقال کریستیانو رونالدو، لوکا مودریچ هم به لیگ ایتالیا احتمالا خواهد پیوست

29
کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ
کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ

برخی گزارش‌های رسانه‌ای فاش کردند که پس از انتقال جنجال‌برانگیز کریستیانو رونالدو از رئال مادرید اسپانیا به یوونتوس، احتمالا بازیکن دیگری از رئال به ستاره پرتغالی در لیگ ایتالیا خواهد پیوست.

روزنامه اسپانیایی «آس» روز چهارشنبه یکم اوت، نوشت که اینترمیلان ایتالیا، به دنبال جذب لوکا مودریچ دیگر بازیکن رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات تابستانی کنونی است.

مودریچ بازیکن تیم ملی کرواسی و رئال مادرید اسپانیا، بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شناخته شد. تیم کرواسی پس از فرانسه در جای دوم رقابت‌های جام جهانی قرار گرفت.

از سوی دیگر، روزنامه‌های ایتالیایی نیز گفته‌اند که مقامات باشگاه اینترمیلان تماس‌هایی با مودریچ برقرار کرده‌اند و تاکنون مخالفتی با این انتقال ابراز نداشته است.

بر اساس این گزارش‌ها، عملیات انتقال مودریچ به دلیل قیمت بالای این بازیکن کرواسی در بازار، بسیار سخت است اما باشگاه اینترمیلان هنوز به اجرای آن امیدوار است.

بیشتربخوانید

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتگالی تیم رئال مادرید ضمن تائید این انتقال با هواداران و تیم رئال مادرید خداحافظی کرد.

رونالدو: «این سال ها حضور در تیم رئال و زندگی در مادرید احتمالاً بهترین سالهای زندگی ام بود. اما معتقد هستم زمان آن رسیده که مرحله جدید زندگی ام را آغاز کنم، بنابراین از تیم رئال مادرید خواستم که انتقال من را قبول کند. من از همه، مخصوصاً از هواداران ام خواهش میکنم که مرا درک کنند.»

پیش از این، تیم رئال مادرید اعلام کرد که با انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس ایتالیا موافقت نموده است.

قابل یادآوری است، در آواخر ماه می سال روان، زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید این تیم را ترک کرد. بر اساس گزارش شماری از رسانه هامشکلات موجود در رابطه با تمدید قرارداد کریستیانو رونالدو، زیدان را مجبور به ترک رئال مادرید کرد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy