نماینده مجلس: دولتمردان اگر ذره‌ای وجدان و غیرت داشتند خودشان را حلق‌آویز میکردند
همزمان با  فقر فزاینده ناشی از  افزایش قیمت دلار، هدایت الله خادمی نماینده مجلس گفت:  ۴۰سال است که ۲۰۰خانواده (آخوندها و آقازاده ها) سرنوشت کشور را به گروگان گرفته‌اند.
«بی‌لیاقتی، ناکارآمدی و سستی دولتها در این سال‌ها مانند رنج‌نامه‌ای است که هر روز بر مشکلات مردم افزوده است. هر روز شاهد بیشتر شدن مشکلات هستیم، اما نه اراده‌ای برای حل آن وجود دارد و نه توانی.
این نماینده مجلس با اشاره به دزدی و غارت توسط سردمداران گفت: “کشور دچار اختلاس و فساد شده”، “چرا کشورهای دیگر فساد را کنترل کرده‌اند، اما ما نمی‌توانیم؟.فساد اقتصادی مانند موریانه به تار و پود این کشور و مسئولان زده است. پذیرفته‌ایم که کشوری فاسد و ناکارآمدی هستیم :«مردم ایران را بدبخت کرده‌اید. احترام و اعتماد به‌نفس آنها را گرفته‌اید.
از فقر و بیچارگی نمی‌دانند چه کنند. برای تأمین هزینه زندگی به فروش اعضای بدن از جمله کلیه روی آورده‌اند. با کشوری که یک درصد جمعیت جهان و هشت درصد منابع جهان را دارد ببینید چه کرده‌اید».
وی به صراحت  گفت: این دولتمردان “اگر ذره‌یی وجدان و غیرت داشتند، به‌دلیل این همه ناکارآمدی، ظلم و خیانت به جوانان، خودشان را حلق‌آویز می‌کردند.”
همچنین حسین راغفر به عنوان کارشناس در گفتگو با  ایلنا گفت:
«در ۴۰سال گذشته ۴۰۰الی ۵۰۰چهره اصلی در نظام معرفی شدند که آنها تصمیم‌گیر هستند و مردم هم به‌خوبی آنها را می‌شناسند و قطعاً همین افراد مسئول پاسخگویی در برابر تخلف‌های اقتصادی هستند. اما ندیده‌ایم که یک نفر از این افراد به‌دلیل بی‌کفایتی عزل شوند. در خیلی از موارد فسادی صورت گرفته مسئولی را برکنار کرده‌اند اما پس از مدتی مسئولیت مهم‌تری را به وی واگذار کردند». وی با بیان این‌که اگر قیمت دلار ۹۰۰۰تومان تثبیت شود، گفت: «دیگر در این شرایط نان به قیمت ۱۵۰۰تومان تولید نخواهد شد»!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy