هشدار – خطرناک‌ترین مامور ویژه عضو داعش برای قتل زندانیان سیاسی رجایی‌شهر اجیر شده

115
خطرناک‌ترین مامور ویژه عضو داعش برای قتل زندانیان سیاسی رجایی‌شهر اجیر شد

عوامل اجیرشده در زندان گوهردشت با نام داعش کمر به قتل زندانیان سیاسی بسته اند. این مزدوران روز یکشنبه هفتم مرداد ماه؛ در هواخوری زندان؛‌ با آجر و میله به زندانیان سیاسی سالن ۱۰بند ۴حمله‌ور شده و آنان را به‌شدت مضروب کرده‌اند.

نفر اصلی این حمله یک زندانی داعشی اهل آذربایجان به‌نام صالح.اف که فردی قوی‌هیکل با ۱۹۵سانت قد و ۱۵۰کیلو وزن است و آموزش‌های ویژه دیده و از اعضای خطرناک داعش است؛‌ آغازگر این حمله بوده است. وی به زندانیان حمله کرده و آنها را تهدید کرده است.

بر اثر این حمله؛ دست راست سعید شیرزاد از ناحیه بازو شکسته؛‌ کمر آرش صادقی آسیب دیده و مچ پای لقمان مرادی در رفته است. این زندانیان با همین وضعیت به بند منتقل شده‌اند و دژخیمان خامنه‌ای در این زندان؛ هیچ اقدام درمانی و پزشکی برای آنها به‌عمل نیاورده‌اند.

شکنجه‌گران اصلی زندان گوهردشت مدتی است ۵عضو خطرناک داعش را که از جمهوری آذربایجان، چچن و عراق هستند، به‌دلیل درگیری و ایجاد خطر برای زندانیان داعشی دیگر از آنها جدا کرده‌اند و به سالن ۱۰بند ۴، در کنار زندانیان سیاسی منتقل کرده‌اند.

‏‏سیاست رئیس زندان گوهردشت این است که زندانیان خطرناک را علیه زندانیان سیاسی اجیر می‌کند تا با صحنه سازی؛ زمینه قتل زندانیان سیاسی را فراهم نماید.

همچنین گزارشهای دریافتی از زندان فشافویه؛ در ادامه ضرب ‌و شتم و شکنجه‌های فیزیکی و روانی دژخیمان علیه زندانی سیاسی سهیل عربی؛ در یک اقدام ضدانسانی جدید؛ زندانبانان تلاش دارند که با تجویز قرصهای روانگردان و وادار کردن سهیل به خوردن این داروهای خطرناک؛ وی را دچار عارضه روانی کرده و در نهایت او را به‌عنوان بیمار روانی؛ به بیمارستان امین آباد منتقل کنند.

فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی طی یک پیام صوتی با ابراز انزجار از این اقدام ضدانسانی مأموران زندان تهران برزگ علیه فرزندش؛ از عموم مردم و مدافعان حقوق‌بشری خواست تا برای نجات جان سهیل صدای اعتراض خود را از هر طریق ممکن بلند کنند.

سهیل عربی ماههاست در بند قرنطینه زندان فشافویه به همراه دو زندانی محکوم به‌قتل در زیر انواع شکنجه‌های جسمی و روانی قرار دارد و ممنوع تماس و ممنوع ملاقات است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy