پس از جدایی کریستیانو رونالدو از باشگاه رئال مادرید وزنه ای سنگین از فاز هجومی این باشگاه جدا شد

34
تمرینات رئال مادرید
تمرینات رئال مادرید

ورزش ۱۱ – پس از جدایی کریستیانو رونالدو از باشگاه رئال مادرید وزنه ای سنگین از فاز هجومی این باشگاه جدا شد تا کهکشانی ها بدون داشتن مهاجمی شش دانگ به فصل ۲۰۱۸/۱۹ نزدیک شوند! مسئله ای که پرز قول جدی در ارتباط با برطرف سازی آن را داد اما رد عمل هیچ واکنشی را نشان نداد.

رئال مادرید در فاز هجومی خود هم اکنون ایسکو، کریم بنزما، گرت بیل، لوکاس وازکز و مارکو آسنسیو را در اختیار دارد، ستاره هایی که پیش از این نیز در زمان حضور رونالدو هم در باشگاه حضور داشتند اما در حد و اندازه های یک سوپر استار هرگز نبودند.

پرز بالاخره جونیور جوان را به مادرید منتقل کرد تا ستاره ای مستعد با سن بسیار پایین را به عنوان سرمایه قو های سپید به هواداران خود معرفی کند که به احتمال فراوان در فصل پیش رو از روی نیمکت و یا در کاستیا کارش را دنبال کند، چرا که مادریدی ها پیش از این بارها نشان داده اند به تازه وارد ها اعتماد نخواهند کرد!

ترکیب رئال مادرید هنوز هم برای زین الدین زیدان است! اسطوره فرانسوی کهکشانی ها توانایی قهرمانی را با این تیم داشت، اما لوپتگی هرگز قدرت و توانایی او را ندارد و هرچه زودتر می بایست برای تقویت تیم خود چاره ای بیاندیشد؛ امروز نه جیمز رودریگز به سانتیاگو برنابئو باز می گردد و نه ادن هازارد به جمع کهکشانی ها منتقل می شود و نه الخلایفی اجازه جدایی نیمار را صادر می کند تا پرز و لوپتگی در سخت ترین چالش ممکن برای تقویت خط حمله خود قرار بگیرند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy