امام جمعه‌ای که برای زندگی نوجوان 12ساله آبادانی پول نداده بود برای کفن و دفنش پول داد

اعضای شورای شهر شهرداری و دفتر امام جمعه و خیرهای آبادان با توجه به وضعیت  بد مالی خانواده میثم نوجوان ۱۲ساله آبادانی که به دلیل فقرخودکشی کرده بود، زحمت کشیده و لطف کرده، هزینه مراسم کفن و تدفین میثم را پرداخت کردند و جسد میثم صبح چهارشنبه به خاک سپرده شد.

این البته انعام حکومت فاسد و غارتگر به یک خانواده ای بود که در اثر فقر و تنگدستی نوجوان ۱۲ساله خود را از دست داده بودند.

اصلا خیال نکنید برای آنها جایی در نظر گرفتند! اصلا خیال نکنید که به فکر فرو رفتند که این خودکشی چگونه میشد که اتفاق نیفتد! حکومت مرده پرستان خرج کفن و دفن را به سادگی مپ‌پردازد. شرح ماجرا

نوجوان ۱۲ساله آبادانی در آبادان، یک روز پس از آنکه مادرش گوشی موبایل و دوچرخه او را فروخت تا اجاره‌خانه عقب‌افتاده را پرداخت کند، خود را حلق‌آویز کرد و به زندگی‌اش پایان داد.

مادر میثم میگوید روز ۱۸ تیرماه، صاحبخانه به همراه دخترش برای گرفتن کرایه عقب‌افتاده، به در خانه آمده و با وی درگیر شده بود. او نیز از ترس آبرو ریزی و برای اینکه به همراه دو فرزند خردسالش آواره خیابان‌ها نشود، دوچرخه و گوشی موبایل میثم را فروخت تا با پولش، اجاره‌خانه را بدهد.

یک روز بعد (۱۹ تیر)، مادر میثم از خانه بیرون می‌رود اما وقتی بازمی‌گردد کسی در را برایش باز نمی‌کند.

او از جوان موتورسواری می‌خواهد که از بالای دیوار وارد حیاط شود و در را برایش باز کند.

مرد جوان این کار را می‌کند اما پس از ورود به حیاط متوجه می‌شود که پسربچه‌ای در داخل خانه خودش را حلق‌آویز کرده است.

مرد جوان از ترس گرفتاری سوار برموتور میشود و فرار میکند.

میثم نوجوان ۱۲ساله آبادانی، دانش‌آموز ممتازی بود، شب قبل به دوستش گفته بود که تصمیم به خودکشی دارد و دوستش تلاش کرده بود که او را از این تصمیم، منصرف کند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy