ملانیا ترامپ فعالیتهایش را در کمپین بهترین باش آغاز کرد

25
ملانیا ترامپ فعالیتهایش را در کمپین بهترین باش آغاز کرد
ملانیا ترامپ فعالیتهایش را در کمپین بهترین باش آغاز کرد

بانوی اول ایالات متحده روز سه‌شنبه فعالیت‌های خود در راستای کمپین موسوم به «بهترین باش» به منظور کمک به کودکان را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ملانیا ترامپ در گام نخست قرار است امروز به بیمارستان کودکان شهر نشویل مرکز ایالت تنسی برود.

همسر رئیس جمهوری آمریکا همچنین در نشستی برای گفت‌وگو درباره مراقبت از نوزادانی که از والدین معتاد متولد می‌شوند شرکت می‌کند.

هدف کمپین «بهترین باش» ارتقای رفاه و امنیت کودکان، و مراقبت از آنها در برابر اثرات منفی استفاده از مواد مخدر و شبکه‌های اجتماعی است.

خانم ترامپ در ماه مه در کاخ برای نخستین بار برنامه کاری خود در حمایت از کودکان را معرفی کرد، اما موفق نشد تبلیغ چندانی برای آن بکند.

وی حدود یک هفته پس از رونمایی از این کمپین، به دلیل عارضه کلیوی تحت عمل جراحی قرار گرفت و برای چند هفته از انظار عمومی دور بود.

بانوی اول آمریکا دو بار به مرزهای جنوبی ایالات متحده سر زده و با کودکانی که با خانواده‌ شان در مرز مکزیک متوقف شده‌اند، دیدار کرده است.

بیشتر بخوانید

شانزده ماه پس از حضور پرزیدنت دونالد ترامپ در کاخ سفید، ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا برنامه کاری خود را تحت عنوان «بهترین باش» رسما اعلام کرد.

بانوی اول ترامپ، در مراسم اعلام رسمی برنامه کاریش گفت که هدف اول و مهمترین اصل کمپین که «بهترین باش» نام دارد، آگاه سازی و آموزش دادن به کودکانمان است.

هدف از این برنامه آگاه سازی کودکان و نوجوانان درباره مسائل روزمره در زندگی‌شان مانند مقابله با مصرف داروهای روان گردان، ارعاب سایبری و همچنین ترویج زندگی سالم است.

خانم ترامپ که مادر بارون ۱۲ ساله، پنجمین و آخرین فرزند پرزیدنت ترامپ است، افزود که برای نتیجه بخش بودن این کمپین، والدین کودکان نقش کلیدی دارند.وی گفت: به عنوان یک مادر نگرانم که در دنیای پرشتاب و بهم پیوسته، کودکان کمتر فرصت بروز احساسات و مدیریت آن را دارند. بنابراین بیشتر رو به رفتار مخرب و اعتیاد آور مثل زورگویی، اعتیاد به مواد مخدر و حتی خودکشی می آورند.

وی افزود: من شدیدا معتقدم که بزرگسالان باید بهترین وظیفه خود را آگاه سازی کودکانمان به انتخابات مسیر زندگی سالم بدانند. بنابراین امروز، من بسیار خرسندم که کمپین آگاه سازی بهترین باش را برای آسیب پذیرترین و ارزشمندترین دارایی مان، یعنی کودکانمان ارائه کنم.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy