خودکشی خانوادگی زن و شوهر جوان روبروی درب ورودی پارک پرندگان

1560
خودکشی خانوادگی زن و شوهر جوان روبروی درب ورودی پارک پرندگان

ساعت ۱۹:۳۰ امروز۲ مرداد۹۷  خودکشی خانوادگی در یکی از محله های تهران بوقوع پیوست. جسد متعلق به یک خانم ۳۵ ساله و یک آقای ۳۷ ساله در حالی‌که هر دو از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند، در محدوده جنگل لویزان – روبروی درب ورودی پارک پرندگان، پیدا شد.

سرپرست آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر کشف جسد یک مرد و زن جوان داخل یک‌دستگاه خودرو زانتیا سفید اعلام کرد در همان بررسی اولیه مشخص شد این دو نفر با اسلحه کمری اقدام به خودکشی خانوادگی کرده و با برجای گذاشتن دست نوشته‌ای این موضوع را اعلام کردند.

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی در توضیح این خبر به ایلنا گفت: بررسی صحنه پلیس آگاهی در محل مشخص می‌شود که ابتدا مقتوله از ناحیه سر مورد هدف قرار گرفته و در ادامه همراه وی نیز پشت فرمان خودرو با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داده است.

سرپرست اگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در بررسی صحنه جنایت دست نوشته‌ای در مقابل شیشه سمت راننده پیدا می‌شود که نشان می‌دهد این دو نفر زن و شوهر بوده و خودشان به‌دلیل اختلافات خانوادگی به زندگی خود خاتمه دادند.

خبرهای اولیه در رسانه ها کلا به یک شکل کلیشه ای چاپ شده است و همگی نوشتند علت مرگ در دست بررسی بعد هم یکی از خودشان قضیه را کشف کرد و نوشت که در دستنوشته این مظلومین کشته شده نوشته بوده که اختلاف خانوادگی داشته‌اند.

حداقل کمی فکر نمیکنند وقتی میخواهند خودکشی خانوادگی را در روزی‌نامه هایشان درج کنند علت دیگری بیاورند! کدام قتل در این حکومت رخ داده که به خاطر اختلاف خانوادگی نبوده و کدام خودکشی توسط پلیس کشف شده که ته آن اختلاف خانوادگی نوشته نشده باشد.

این بار هم دوباره سرپرست اگاهی تهران تخم دوزده گذاشته و کشف میکند این زوج مظلوم که صد البته به دلیل فشار ناشی از فقر و گرسنگی دست به خودکشی خانوادگی زده اند را به گردن خود مقتولین بیاندازد!

یک زوج جوان جلوی پارک پرندگان در یک محل خلوت به زندگی خود پایان میدهند اگر اختلاف بود که از شر هم خلاص میشدند و هر کدام به یکطرف میرفت این چه اختلافی بود که به مرگ هر دو با هم منتهی شد.

هرگز هرگز هرگز خودکشی چاره درد بی درمان ما نیست بلکه یگانه راه حل اعتراض است و اعتراض و اعتراض

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy