جهش قیمت دلار یورو و انواع سکه در بازار آزاد امروز تهران

119
جهش قیمت دلار یورو و انواع سکه در بازار آزاد امروز تهران

بازار آزاد هنوز دوازده روز مانده به آغاز دور اول تحریمهای آمریکا علیه ایران به تلاطم افتاده است.

هنوز این تحریمی که آمریکا آن را فلج کننده خواند شروع نشده، اما  امروز دلار از ۹۰۰۰ تومان بالا زد و ۹۳۰۰ تومان در خیابان فردوسی خرید و فروش شد.

افزایش قیمت تنها شامل دلار نبود،  در بازار آزاد سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید نسبت به روز قبل افزایش قیمت داشت و به ۳.۳۸۷ هزارتومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم به ۳.۲۰۰ هزارتومان خرید و فروش شد.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۶۶۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۸۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۴۵۵ هزار تومان فروخته شد.

در بازار آزاد هر یورو ۱۰.۸۹۴ هزار تومان و هر پوند ۱۲.۲۱۹ هزار تومان و درهم امارات ۲۵۳۴ هزار تومان داد در بازار آزاد ستد شده است.

دلار آمریکا هم بین ۹ هزار تا ۹۳۰۰ تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود.

قیمت سکه آتی به مرز ۴ میلیون تومان رسید!

قیمت انواع ارز و سکه در روز دوشنبه به گزارش یورونیوز، قیمت رسمی یورو توسط بانک مرکزی با ۱۳تومان افزایش، ۵هزار و ۱۳۲تومان اعلام شد، این در حالی است که این ارز در بازار آزاد بیش از ۱۱هزار تومان معامله شده بود.

روز دوشنبه یورو در بازار آزاد تا ۱۱۳۲۰تومان نیز معامله شده است.

بی‌ثباتی در بازار ارز، در افزایش قیمت طلا و سکه نیز تاثیر به‌سزایی دارد.

 در بازار آزاد سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل ۳ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان و سکه تمام‌ بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه نیم‌ بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌ سکه بهار آزادی یک میلیون و ۶۲۵ هزار تومان، ربع‌ سکه ۸۱۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۴۵۵ هزار تومان فروخته می‌شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy