قیمت سکه و ارز با نزدیک شدن سر رسید تحریم آمریکا در بازار آزاد بالاتر میرود

69
قیمت سکه و ارز در بازار آزاد با نزدیک شدن سر رسید تحریم آمریکا بالاتر میرود

هرچه به روزهای میانی مرداد، موعد دور اول تحریمهای آمریکا نزدیکتر میشویم در بازار آزاد تب سکه و ارز هم بالاتر میرود. چنانچه امروزدر بازار ارز؛ قیمت یورو از مرز ۱۱هزار تومان گذشت و قیمت سکه آتی به مرز۴میلیون تومان رسید!

روند صعودی قیمت سکه، طلا و ارز در ایران هم‌چنان ادامه دارد. تا به حال این روند شامل دلار بود اما امروز قیمت یورو از مرز۱۱۰۰۰تومان عبور کرد.

به گزارش یورونیوز، قیمت رسمی یورو توسط بانک مرکزی با ۱۳تومان افزایش، ۵هزار و ۱۳۲تومان اعلام شد، این در حالی است که این ارز در بازار آزاد بیش از ۱۱هزار تومان معامله می‌شود. روز دوشنبه یورو در بازار آزاد تا ۱۱۳۲۰تومان نیز معامله شده است.

بانک مرکزی اعلام کرد نرخ ۳۸ارز افزایش یافت و دلار به ۴۳۷۳تومان رسید
نرخ هر دلار آمریکا برای امروز با ۸۰ ریال افزایش نسبت به روز یکشنبه ۴۳هزار و ۷۳۰ریال قیمت خورد.
افزایش تدریجی نرخ دلار دولتی (دلار جهانگیری) تدریجی و دور از چشم رسانه‌ها صورت میگیرد. این در حالیست که قیمت دلار بین مردم امروز تا بالای ۹۰۰۰ تومان در گردش بود.

بی‌ثباتی در بازار ارز، در افزایش قیمت طلا و سکه نیز تاثیر به‌سزایی دارد.

قیمت سکه آتی به مرز ۴ میلیون تومان رسید

به گزارش ایسنا، در حال حاضر قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار آتی سکه در بورس کالا در نماد تحویل دی ماه سال ۱۳۹۷ به بیش از ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است، همچنین قیمت سکه آتی تحویل آبان ماه قیمت ۳ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان را تجربه می کند.

امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل ۳ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۶۲۵ هزار تومان، ربع‌سکه ۸۱۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۴۵۵ هزار تومان فروخته می‌شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy