هدیه سهراب مرادی قهرمان المپیک فقط نمایش مشمئز کننده شهردار اصفهان بود

36
هدیه سهراب مرادی قهرمان المپیک فقط نمایش مشمئز کننده شهردار اصفهان بود

مصاحبه با شهردار اصفهان بر سر هدیه قهرمان المپیک سهراب مرادی قهرمان وزنه برداری سال ۹۵، که باز نکرده از او پس گرفته شده است.
سهراب مرادی میگوید در پیگیری برای دریافت هدیه اهدایی از طرف شهردار به او توهین شده است. وی که با تسنیم مصاحبه کرد، اظهار داشت:  بعد از قهرمانی در المپیک به اصفهان بازگشتم و همه چیز خوب بود.

به من قول اهدای آپارتمان دادند و این موضوع را بارها در رسانه‌ها مطرح کردند.

من هم دلم خوش بود که بالاخره مسئولان استان اصفهان هم حرکتی برای من انجام داده‌اند. کلید آپارتمان را به من تحویل دادند، اما وقتی زمان گذشت این موضوع کمرنگ‌تر شد و در نهایت هم آپارتمان را به من تحویل ندادند و مرا سر دواندند و با کمال بی‌احترامی آن را پس گرفتند.

مسئولان استان اصفهان جلوی رسانه‌ها و در تلویزیون تبلیغ کردند و گفتند از قهرمان المپیک خودمان حمایت می‌کنیم، اما از طرف دیگر کلید آپارتمان را پس گرفتند.

واقعاً اسم این حرکت را چه باید گذاشت؟!

در ۲ سال گذشته فقط بی‌احترامی دیدم!

سهراب مرادی وزنه‌بردار اصفهانی در تابستان سال ۹۵ و با قهرمانی در المپیک ۲۰۱۶ برزیل شد.

شهردار اصفهان که ذوق وشوق جوانان اصفهانی را از کسب این مدال قهرمانی دیده بود، وعده اهدای یک آپارتمان به قهرمان المپیک، را داد ولی خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت  کلید آپارتمان اهدا شده را از این قهرمان پس گرفت.

سهراب مرادی اتفاقات حول این حرکت زشت شهرداری را به “جنگ اعصاب” تشبیه می‌کند و میگوید: دقیقاً ۲ سال است که به خاطر این موضوع و نیازهای اولیه‌ام جنگ اعصاب دارم.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy