ستاره برزیلی به گمانه زنی های اخیر در باره جدایی از پاریسی ها پایان داد

25
ستاره برزیلی به گمانه زنی های اخیر در باره جدایی از پاریسی ها پایان داد
ستاره برزیلی به گمانه زنی های اخیر در باره جدایی از پاریسی ها پایان داد

نیمار، ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن پنجشنبه شب با تایید ماندن در این باشگاه به گمانه زنی های اخیر در باره جدایی از پاریسی ها و پیوستن به رئال مادرید پایان داد.

مهاجم سرشناس تیم ملی برزیل در جریان یک حراجی در سائو پائولو که قرار بود منافع آن به بنیاد خیریه نیمار و برای کمک به کودکان محله های فقیر نشین اختصاص یابد سوال خبرنگاران در باره ماندن یا ترک پاری سن ژرمن را اینگونه پاسخ داد: «می مانم. در پاریس می مانم؛ من با آنها قرارداد دارم.»

انتقال نیمار به بارسلون دراوت سال ۲۰۱۷ که با قراردادی ۲۲۲ میلیون یورویی همراه بود کاپیتان تیم ملی برزیل را به گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل کرد.

نیمار در حالی بر ماندن در پاری سن ژرمن تاکید کرده است که هفته های اخیر شایعاتی مبنی بر تلاش باشگاه رئال مادرید، دارنده سه عنوان پیاپی قهرمانی در چمپیونز لیگ برای به خدمت گرفتن او منتشر شده بود. رئال مادرید پس از قوت گرفتن این شایعات هفته گذشته مجبور شد با انتشار مطلبی بر روی سایت اینترنتی باشگاه به روشن گری در این مورد بپردازد و اعلام کند آماده ارائه پیشنهاد به نیمار برای به خدمت گرفتن وی نیست.

انتشار این شایعات به حدی بود که باشگاه مادریدی اوایل ماه ژوییه با انتشار بیانیه ای مجبور شد خبر منتشر شده از سوی یک شبکه تلویزیون دولتی اسپانیا مبنی بر ارائه پیشنهاد ۳۱۰ میلیون یورویی به نیمار را به صراحت تکذیب کند.این در حالیست که کریستیانو رونالدو، فوق ستاره سابق کهکشانی ها و دارنده پنج توپ طلا پیش از اتمام مسابقات جام جهانی کار انتقال خود به یوونتوس را نهایی کرد و هم اکنون بازیکن تیمی محسوب می شود که هفت دوره متوالی قهرمانی در سری آ را از آن خود کرده است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy