کریستیانو رونالدو در تیم جدید خود، به پوشیدن شماره ۷ ادامه خواهد داد

51
کریستیانو رونالدو در تیم جدید خود، به پوشیدن شماره 7 ادامه خواهد داد
کریستیانو رونالدو در تیم جدید خود، به پوشیدن شماره 7 ادامه خواهد داد

کریستیانو رونالدو که به تازگی با مبلغ ۱۱۲ میلیون یورو، از رئال مادرید به یوونتوس منتقل شده، در تیم جدید خود، به پوشیدن شماره ۷ ادامه خواهد داد.

کوادراو بازیکن کلمبیایی یوونتوس که تاکنون در این تیم شماره ۷ را به تن می‌کرد، اعلام کرد که در فصل آینده، این شماره را به کریستیانو رونالدو خواهد داد.

کوادرادو در حساب رسمی خود در سایت توییتر نوشته است: بهتر این است که ببخشی نه بگیری. در این ماجراجویی جدید آروزی موفقیت می‌کنم.

این پیام بازیکن کلمبیایی به همراه نوشته، تصویری را منتشر کرد که با پیراهن شماره هفت یوونتوس است که در پشت آن نام رونالدو نوشته شده است،در دست داشت.

شماره ۷ برای رونالدو، اکنون بیش از یک شماره پیرهن است. او با علامت تجاری «سی آر ۷» که علامت اختصاری نام و شماره پیراهن وی است، هتل و چندین شرکت تجاری راه اندازی کرده است.

رونالدو زمانی که در منچستر یونایتد بود، شماره ۷ را به تن داشت. او در سال ۲۰۰۹ پس از انتقال به رئال مادرید، برای مدتی شماره ۹ را به تن کرد اما پس از بازنشستگی راول گونزالس، رونالدو بار دیگر شماره ۷ را به تن کرد.

کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مادرید با قراردادی به ارزش یکصد میلیون یورو به یوونتوس پیوسته است.

رئال مادرید با انتقال رونالدو ۳۳ ساله به یوونتوس موافقیت کرده است و با این تصمیم رونالدو پس از ۱۰ سال کهکشانی‌های اسپانیا را ترک می کند.

بنا به اعلام رئال مادرید، قرارداد انتقال رونالدو به یوونتوس در روز سی ژوئن امضا شده است. به گزارش خبرگزاری فرانسه قرار است مبلغ این قرارداد در دو قسط به یوونتوس پرداخته شود.

بیشتر بخوانید: «جدایی» رونالدو؛ «فروشنده» رئال؛ آیا «همه می دانند»؟

مبلغ دستمزد سالانه این ستاره پرتغالی در باشگاه جدید، ۳۰ میلیون یورو در سال اعلام شده است. رونالدو گفته است برای گرفتن تصمیم جدایی از رئال و پیوستن به یووه، مدت زمانی طولانی فکر کرده است.

یوونتوس در یک دهه گذشته تلاش داشته که ستاره های فوتبال جهان را جذب باشگاه خود کند.

رونالدو پنج بار بعنوان بهترین بازیکن جهان شناخته شده و بعنوان ستاره رئال مادرید چهار بار تیمش قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy