آخرین قیمت سکه و ارز در بازار آزاد تهران

133
آخرین وضعیت قیمت سکه و ارز در بازار آزاد

آخرین قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران با قیمت ۲میلیون و ۷۲۴ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۲۸ هزار تومان فروخته می‌شود.

تسنیم نوشت، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت سکه نسبت به روز قبل ۲ میلیون و ۷۲۴ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم دو میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه نیم‌ بهار آزادی امروز شاهد کاهش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌ سکه بهار آزادی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۶۹۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۹۵ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز ۲۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش گذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۲۵۲.۲ دلار معامله می‌شود.

با سیاست یکسان‌ سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌ نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود، ولی از ۳۱ اردیبهشت تا امروز نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کند و امروز ۴۳۱۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

امروز در بازار آزاد هر یورو ۹ هزار و ۱۳۵ تومان و هر پوند با ارزش ۱۰ هزار و ۳۲۹ تومان و درهم امارات ۲۱۱۹ تومان داد و ستد می‌شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy