فاش شدن دزدی بانک آینده با کشف ۲۵۰۰ خودروی کیا اپتیما در مجتمع ایران مال

175
دزدی بانک آینده با کشف 2500 خودروی کیا اپتیما در مجتمع ایران مال آشکار شد

ارسالی اعضا: مطلب جمع آوری شده مربوط به کشف یک دزدی از بانک آینده است با وارد کردن ۲۵۰۰ خودروی خودروی کیا اپتیما است که لطفا جهت حمایت از ما مال غارت شدگان مظلوم منتشر کنید. بانکی که همه هستی ما را ساقط نموده.

موضوع پیدا شدن  تعداد زیادی خودروی کیا اپتیما در مجتمع در حال ساخت ایران مال است که نشان می دهد حدود ۲۵۰۰ دستگاه خودروی کیا اپتیما در یک پروژه نیمه کاره بزرگ در غرب کشور و در کنار دریاچه چیتگر کشف شده است.

پروژه ای که همگان از آن تحت عنوان «ایران مال» یاد می کنند و مجری ساخت آن بانک آینده است.

طبق گفته های رسانه ها این پروژه یکی از بزرگترین پروژه ها در خاورمیانه است.

این خودروها در پارکینگ این ساختمان نیمه کاره ردیف شده اند. قیمت هر کدام از این خودروها حول و حوش ۵۰۰ میلیون تومان است. با یک حساب ساده سرانگشتی می توان به رقم یک هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان (۱۲۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰) رسید.

پروژه ایران مال حدود ۲۰ هزار پارکینیگ برای خودرو و موتورسیکلت با توانایی ورود و خروج ۸۰۰۰ خودرو در ساعت را دارد بنابراین با این مسافت پارکینگ جای دادن تنها ۲۵۰۰ خودرو به راحتی امکان پذیر است.

این خودروها اخیرا وارد کشور شده اند احتمالا بخشی از همان خودروهای قاچاقی باشند که مقامات مسئول به دنبال آنها می گردند.

حال این سؤال پیش می آید که مکانیسم واردات این خودروها چگونه بوده آیا این تعداد خودرو با ارز دولتی وارد شده اند ؟ اگر اینگونه است چرا نام آنها در لیست منتشر شده توسط بانک مرکزی و وزارت صنعت و معدن نیست؟

بیخود نیست که مال‌غارت شدگان محروم شعار میدهند بانک آینده دزده پولاتونو می دزده!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy