کریستیانو رونالدو اسطوره اسپانیایی به تیم ایتالیایی یوونتوس پیوست

29
کریستیانو رونالدو اسطوره اسپانیایی به تیم ایتالیایی یوونتوس پیوست
کریستیانو رونالدو اسطوره اسپانیایی به تیم ایتالیایی یوونتوس پیوست

تیم فوتبال اسپانیایی رئال مادرید، سه‌شنبه ۱۰ ژوئیه جدا شدن مهاجم اسطوره‌اش کریستیانو رونالدو و پیوستن او را به تیم ایتالیایی یوونتوس اعلام کرد.

کریستانیو رونالدو ۹ فصل را در تیم رئال مادرید گذراند و با این تیم، ۴ بار لقب قهرمان اروپا را به دست آورد. او پیش از این در تیم منچستر یونایتد انگلیس بازی می‌کرد.

رئال مادرید در بیانیه خود مبلغ فروش رونالدو را اعلام نکرد. در بیانیه این باشگاه اسپانیایی آمده است: «رئال مادرید توافق بر سر انتقال مهاجم پرتغالیایی‌اش کریستیانو رونالدو را به تیم یوونتوس اعلام می‌کند. رئال مادرید از این بازیکن که ثابت کرد در جهان بهترین است، سپاسگزار است.

طی ۹ سال گذشته، کریستیانو به الگویی برای انظباط، تلاش، مسئولیت پذیری، استعداد و پیشرفت تبدیل شد. او توانست با ۴۵۱ گل در ۴۳۸ بازی، به آقای گل نخست تاریخ رئال مادرید تبدیل شود.

در دوره بازی او، رئال مارید ۴ بار قهرمان اروپا شد که ۳ تای آن‌ها در ۵ دوره اخیر بود. او همچنین ۵ بار جایزه بهترین بازیکن جهان را به دست آورد».

اما یوونتوس در بیانیه رسمی خود، جزئیاتی از این قرار دارد تاریخی را فاش کرد. در بیانیه یوونتوس آمده که ۱۰۰ میلیون یورو به رئال مادرید پرداخت تا کریستیانو رونالد رو به خدمت بگیرد. قرار داد یوونتوس با کریستیانو رونالدو چهار ساله است که پایان سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید.

رونالدو در هفته‌های اخیر پس از مطرح کردن صحبت‌هایی مبنی بر احتمال جدایی‌اش از رئال مادرید، به یکی از سوژه‌های مهم رسانه‌های اروپای تبدیل شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy