یک دختر ۱۷ ساله خود را برای سفر به مریخ به عنوان اولین انسانی که پا در کره سرخ می‌گذارد، آماده می‌کند

93
دختر 17 ساله به مریخ می رود
دختر 17 ساله به مریخ می رود

همزمان با افزایش دانش و توجه بشر درباره امکان زندگی در کرات دیگر، علاقه انسان به سفر به فضا و مشارکت در این پژوهش نیز افزایش یافت و اینک یک دختر ۱۷ ساله خود را برای سفر به مریخ و ثبت شدن نامش در تاریخ به عنوان اولین انسانی که پا در کره سرخ می‌گذارد، آماده می‌کند.

الیسا کارسون، دختر ۱۷ ساله‌ای که ساکن ایالت آریزونای آمریکاست در حال آموزش دیدن برای مشارکت در یک ماموریت فضایی در سال ۲۰۳۳ است که هدف از آن ارسال یک یا چند فضانورد به کره مریخ است. کسی که بتواند در این ماموریت شرکت کند، اولین انسان تاریخ خواهد بود که به مریخ رفته است.

کالرسون توانسته در ۱۷ سالگی شروط و معیارهای ناسا برای پیوستن به برنامه‌های فضایی را داشته باشد. او جوان‌ترین فردی است که تا کنون در Advanced Possum Academy پذیرفته شده و مجوز سفر به فضا را کسب کند. او در حال حاضر علاوه بر شرکت در برنامه‌های آموزشی ناسا، به تحصیل در دانشگاه نیز می‌پردازد.

یک مطلب جالب دیگر

این نابغه ۲۰ ساله از زندگی اش در مریخ می گوید! / من خلبان مریخی بود

«بوریسکا کیپریانوویچ » ۲۰ ساله از بدو تولد موجودی نابغه بوده و بنا بر ادعای پدر و مادرش از چند ماهگی قادر به صحبت کردن بوده است.

این پسر پزشکان روس را در دو سالگی اش با توانایی های خواندن، نوشتن و صحبت کردن شگفت زده کرده بود.

به عقیده «بوریسکا » او در مریخ زندگی کرده و پس از ویرانی سیاره اش پا به زمین گذاشته است و دوباره متولد شده است.

به گفته بوریسکا، هنوز هم مریخی ها در این سیاره زندگی کرده و دی اکسید کربن تنفس می کنند. آنها زندگی جاویدان دارند و به خاطر داشتن تکنیک پیشرفته قادر به سفر میان ستاره ای هستند.

بوریسکا در سخنان شگفت انگیز خود بیان کرد که مریخی ها از گذشته های دور ارتباط قوی با مصریان باستان روی زمین داشته و خود در زندگی گذشته اش به عنوان یک خلبان مریخی به سیاره زمین سفر کرده است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy