پادشاهی سعودی و فرانسه موافقت‌نامه‌ای در زمینه امنیت اطلاعات و حفاظت از اطلاعات طبقه بندی شده امضا کردند

26
پادشاهی عربی سعودی و فرانسه
پادشاهی عربی سعودی و فرانسه

پادشاهی عربی سعودی و فرانسه روز یکشنبه ۸ ژوئیه موافقت‌نامه‌ای در زمینه امنیت اطلاعات و حفاظت از اطلاعات طبقه بندی شده امضا کردند.

به گزارش العربیه شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، ولی عهد، وزیر دفاع و نائب رئيس شورای وزیران پادشاهی سعودی، یکشنبه در شهر جده ضمن دیدار و گفتگو با فلورانس بارلی، وزیر نیروهای مسلح فرانسه، زمینه‌ همکاری‌های دوجانبه به ويژه امور دفاعی و فرصت‌های پیشرفت در این زمینه را با وی مورد بررسی قرار داد.

همچنین دو طرف درباره آخرین تحولات منطقه‌ای و تلاش‌های انجام شده در این زمینه بحث و گفتگو کردند.

در پی این دیدار ولی عهد سعودی به همراه وزیر نیروهای مسلح فرانسه موافقت‌نامه در زمینه امنیت اطلاعات و حفاظت از اطلاعات طبقه بندی شده را امضا کردند.

در این دیدار، از طرف سعودی محمد العایش، معاون وزیر دفاع، فیاض الرویلی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و هشام آل الشیخ، مدیر کل دفتر وزیر دفاع، طلال العتیبی، مستشار نظامی وزیر دفاع و ولید السیف، سرپرست دفتر وابسته نظامی سعودی در فرانسه و سویس حضور داشتند.

هیأت همراه وزیر نیروهای مسلح فرانسه در این نشست، شامل فرانسوا گویت، سفیر فرانسه در پادشاهی سعودی، ادمیرال ژان کازابینکا مدیر دفتر نظامی و مشاوران سیاسی، نظامی و صنعتی وزیر نیروهای مسلح فرانسه، و همچنین سرتیپ دریادار قزافیه موناک، وابسته دفاعی فرانسه در سعودی نیز حضور داشتند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy