اعترافات سعید مرتضوی قاضی قاتل قطعا از اعترافات مائده هژبری جالب تر است

11056

هموطنان عزیز! مخاطبان گرامی آژانس ایران خبر

پس از درج خبر گرفتن اعتراف از مائده هژبری یک دختر جوان رقصنده در اینتساگرام، تماسهای بسیاری از طرف شما از طریق کامنت‌های منفی و … نسبت به درج این خبر ارسال شد! با توجه اکید به اینکه ما هم دستگیری و اعتراف به زور این دختر جوان را محکوم میکنیم نباید تحت تاثیر اخباری قرار بگیریم که مساله اصلی را گم میکند!

این روزها در هر گروهی که وارد میشویم با جمله برقص تا برقصیم روبرو میشویم.

منهم پخش فیلم اعترافات خانم مائده هژبری را محکوم میکنم و از اخوندای ظالم میخواهم که بجای این بازیها چرا تا حالا از یکی از فاسدان و اختلاسگرها اعتراف تلویزیونی گرفته و پخش نکردید؟

شما هم هوشیار باشید و در برابر ترفندهای این نظام پلید به همه اگاهی بدهید تا کسی در دام نیفتد و مشکل اصلی را فراموش نکند!

الان سرچ بی‌ابی بزنید یا مائده هژبری حتما دومی یافته های بیشتری دارد در حالیکه مردم از بی‌آبی در حال جان کندن هستند و همین امروز یکنفر که به بی آبی اعتراض کرده بود با گلوله کشته شد!

هوشیار باشید!

از مشکل اصلی غافل نشوید! این روزها خیلی باید حساب شده وارد موضوعات مختلف بشوید! رقصیدن چاره کار ماست یا اعتراضات خیابانی و براندازی؟

مردم منتظر اعترافات پاسداری که  شرکت نودیس پرداز  است، هستند همان که با ارز دولتی موبایل واردکرد و دوبرابر به مردم فروخت او را به صدا و سیما بیاورند

قطعا اعترافات او از اعترافات مائده هژبری برای مردم جالب‌تر است.

مردم منتظر اعترافات آقازاده سلطان سکه هستند قطعا اعترافات او برای مردم جالبتر است.

مردم منتظر اعترافات  امثال فاضل لاریجانی  هستند که با سند متقن رشوه خواری راست راست میچرخد قطعا اعترافات او برای مردم جالبتر است.

قطعا اعترافات جالبتری از اختلاس‌گران و پاسدارانی که روزانه خون مردم را به شیشه میکنند از اعترافات مائذه هژبری جالب تر و تکاندهنده تر است.

قطعا اعترافات قاضی‌های شرع که روزانه احکام اعدام جوانان را صادر میکنند شنیدنی تر است!

و نهایتا اعترافات سعید مرتضوی قاضی قاتل قطعا از اعترافات مائده هژبری جالب تر است.

با دلایل بالا و به دلیل جریحه دار شدن احساسات هموطنان این خبر از سایت برداشته شد.

با تشکر از راهنمایی و به امید روزی که اعترافات تک به تک جنایتکاران و اختلاسگران و شکنجه گران حکومت را تماشاگر باشیم.

به امید شادمانی و شادکامی و خوشبختی و نعمت و برابری برای همه مردم ایران!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy