شرکت اپل قصد دارد تلفن‌های جدیدش را با رنگ‌های جدیدی به بازار عرضه کند

36
شرکت اپل قصد دارد تلفن‌های جدیدش را با رنگ‌های جدیدی به بازار عرضه کند
شرکت اپل قصد دارد تلفن‌های جدیدش را با رنگ‌های جدیدی به بازار عرضه کند

شرکت اپل قصد دارد تلفن‌های جدیدش را علاوه بر رنگ‌هایی که پیش از این استفاده می‌شود، با رنگ‌هایی جدیدی نیز به بازار عرضه کند. این رنگ‌ها شامل خاکستری، سفید، آبی، قرمز و نارنجی خواهند بود.

مینگ چی کو تحلیلگر گروه TF International Securities در اسناد مالی که دقت و درستی پیش‌بینی‌هایش از روند فعالیت‌های شرکت اپل شهره همگان است، اعلام کرد این شرکت در حال بررسی اضافه کردن پنج رنگ جدید برای سری آینده تلفن iPhone 9 است.

در آیفون ۹ جدید که طراحی شبیه iPhone X خواهد داشت، صفحه نمایشی ۶٫۱ اینچی استفاده خواهد شد که تکنولوژی Face ID را نیز پشتیبانی خواهد کرد. استفاده از صفحه نمایش‌های LCD به جای OLED و استفاده از تنها یک دوربین پشتی، هزینه‌های تولید iPhone 9 را کاهش خواهد داد.

براساس پیش‌بینی مینگ چی کو تلفن همراه آیفون ۹ جدید علاوه بر رنگ‌های پیشین، در رنگ‌های خاکستری، سفید، آبی، قرمز و نارنجی به بازار عرضه خواهد شد.

اپل پیش از این رنگ‌های جذاب را برای افزایش فروش محصولاتش به ویژه محصولات گروه iPhone و iPod به کار گرفته بود. تلفن همراه iPhone 5c که بدنه پلاستیکی داشت، به رنگ آبی نیز استفاده شده بود. iPhone 8 نیز در رنگ‌های خاکستری، نقره‌ای و سفید به بازار آمده بود. این تلفن یک نسخه ویژه قرمز رنگ نیز دارد. با این حال رنگ نارنجی تا کنون در هیچ‌کدام از محصولات اپل به کار نرفته بود.

مینگ چی کو همچنین کفت که iPhone 11 Plus اندازه‌ای بزرگتر از iPhone X خواهد داشت و حجم صفحه نمایش آن ۶٫۵ اینچ خواهد بود و در سه رنگ سیاه، سفید و طلایی عرضه خواهد شد.

اگر چه اپل iPhone X را تنها در رنگ‌های سیاه و سفید به بازار فرستاد اما در تصاویری که از نسخه‌های اولیه این مدل منتشر شد، رنگ طلایی سرخ‌فام نیز وجود داشت. این امر احتمال عرضه دو رنگ جدید از iPhone X تا پایان سال جاری را مطرح می‌کند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy