پایگاه مخفی تولید موشکهای دوربرد جمهوری اسلامی ایران توسط یک جوان 29 ساله شناسایی شد

پایگاه مخفی تولید موشکهای دوربرد جمهوری اسلامی ایران توسط یک جوان ۲۹ ساله شناسایی شد. این ضربه پس از ضربه کاری قبلی یعنی لو رفتن طرح تروریستی چند روز پیش برای راه انداختن حمام خون در جلسه مجاهدین آبرویی برای حکومت تروریستی باقی نگذاشته است.

البته این اتفاقات در آستانه مظلوم نمایی ظریف و روحانی در آستانه نشست برجام اوضاع را برای ملاها دو چندان خراب‌تر میکند.

هفته‌نامه اشپیگل آلمان نوشت: یک جوان ۲۹ ساله آلمانی که برای دوره کارآموزی به کالیفرنیا رفته بود، توانسته است پایگاه مخفی تولید موشک‌های دوربرد جمهوری اسلامی در شهر شاهرود را شناسایی و کشف کند.

این موشکهای دوربرد قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را دارند و می‌توانند و با ماهواره هدایت‌پذیر هستند.

فابیان هینتس، محقق آلمانی برای انستیوی “میدل‌بری” بر روی پروژه‌ای کار می‌کرده و موفق شده است از طریق ویدئوهای یوتیوب به وجود این پایگاه مخفی پی ببرد.

فیلم‌هایی که ناخواسته لودهنده شدند.

اشپیگل در گزارش خود آورده که فابیان هاینتس به زبان فارسی مسلط است و دو ترم در دانشگاه اصفهان درس خوانده است.

او که دانش‌آموخته علوم سیاسی از دانشگاه‌های برلین و فرایبورگ در آلمان است در سن سیزده سالگی در جریان حمله عراق به آمریکا به مسائل مربوط به سلاح‌های کشتار جمعی علاقه‌مند می‌شود.

او به آثار و علائم برنامه موشکی ایران را هم در فیلم‌های یوتیوب دست یافته است.

هاینتس به اشپیگل گفته است که اولین نشانه‌ها را در یکی از فیلم‌های یوتیوب که جنبه تبلیغی برای حسن تهرانی، پدر برنامه موشکی ایران، دارد،  کشف کرده است.

او می‌گوید که مقدم در غرب زیاد شناخته شده نیست، ولی در ایران یک قهرمان ملی به شمار می‌رود.

چندین دانشمند و محقق نتایج دریافت‌های او را بررسی کرده و مورد تأیید قرار داده‌اند.

به گزارش رادیو آلمان، پایگاه مخفی تولید موشکهای دوربرد شاهرود توسط حسن تهرانی‌مقدم، از سرداران سپاه پاسداران بنیانگذاری شد. تهرانی‌مقدم به پدر برنامه موشکی جمهوری اسلامی مشهور است.

حسن تهرانی‌مقدم در ۲۱ آبان ۱۳۹۰ بر اثر یک انفجار مهیب در زاغه مهمات موشکی سپاه پاسداران در شهرک ملارد کرج به همراه حدود ۴۰ تن دیگر از افسران سپاه کشته شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy