ترور دکتر مولوی عبدالشکور ترشابی از روحانیون  اهل سنت و راه حلی برای مردم بلوچستان
ساعت ۸بامداد امروز ۱۴تیر ۹۷ تروریستهای جمهوری اسلامی دکتر مولوی عبدالشکور ترشابی از روحانیون  اهل سنت و کارمند شبکه بهداشت خاش را ترور کردند. تروریستهای جمهوری اسلام وی را در مسجد جامع خاش مورد اصابت گلوله قرار داده و به قتل رساندند.
مولوی عبدالشکور کرد (ترشاپی) که استاد حوزه و دانشگاه و فرزند امام‌جمعه فقید اهل سنت خاش، مولوی عبدالستار کرد بود.
خبرگزاری سپاه پاسداران نوشت که شنیده است که مولوی با خصومت شخصی شهید شده است. البته چه کسی است که نداند حکومت ترور ولایت فقیه با تک تک مردم بلوچ خصومت شخصی دارد و این دست خونی از دست تروریستهای حکومت به هیچوجه جدا نیست.
مردم بلوچ اگر برای حق خواهی مولوی عبدالشکور کاری نکنند مصیبتهای بیشتری در انتظارشان هست. زیرا جمهوری اسلامی در ناتوانی در حل بحرانها به تروریسم افسار گسیخته روی آورده است.
بهترین دفاع تهاجم است.
محمد احمدی بولاغمعاون سیاسی اجتماعی فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت:  مولوی عبدالشکور کرد (ترشابی) یک استاد برجسته اهل سنت حوزه و دانشگاه این شهرستان با ضرب گلوله افرادی ناشناس صبح امروز پنجشنبه ترور شد.
 وی افزود: این فرد از نخبگان علمی و دانشگاهی، محقق و فعال در مبحث وحدت و انسجام اسلامی خاش بوده است.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار خاش ادامه داد: حادثه ترور این عالم اهل سنت برای مردم خاش ناگوار بوده و تلاش‌ها برای شناسایی و دستگیری متهمان ادامه دارد.
وی تصریح کرد: مراسم تشییع مولوی عبدالشکور این روحانی اهل سنت خاش ساعت ۱۷ روز جمعه فردا ۱۵ تیر با حضور علما، مسئولان و اقشار مختلف مردم در مصلی بزرگ اهل سنت این شهرستان برگزار می‌شود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy