آشنایی مختصر با حکومت آقایان و آقازاده ها با ثروت افسانه‌ای

409
شناسایی حکومت آقایان و آقازاده ها با ثروت افسانه‌ای
بعد از بنیاد علوی که روز گذشته بررسی کردم با ثروت افسانه‌ای ولی فقیه که در مغز نمیگنجد امروز برخی دیگر از افراد و ارگانهای غارت که مستقیما دست در جیب مردم دارند را بشناسیم!
۱. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی: شرکتی ۱۳میلیون یورو با ارز دولتی موبایل وارد کرده و همه گوشی‌های تلفن همراه را به یک نفر فروخته است. این شرکت ۲۲میلیون یورو ارز دولتی برای واردات موبایل دریافت کرده بود، اما از این رقم فقط ۱۳میلیون یورو گوشی تلفن همراه وارد و ۹میلیون یورو آن بلاتکلیف است!
۲. شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی  ۳۶۴هزار و ۳۸۱یورو ارز دولتی دریافت کرده تا موبایل وارد کند. این شرکت وابسته به هلدینگ سازمان تأمین اجتماعی است که بیمه بازنشستگان را باید تأمین کند و نمی‌کند، چرا که سرگرم تجارت موبایل است!
۳. شرکت صبا پیشرو کالا(قم) طی همین مدت اخیر ۴بار مجموعاً بیش از ۵۳میلیون یورو ارز دولتی برای واردات خوراک دام و کنجاله و جو و… دریافت کرده در حالی‌که این شرکت کار اصلی‌اش واردات کالا است نه محصولات دامی و غله!
۴. خسته‌بند، عضو کمیسیون عمران مجلس : در جریان فروش دولتی سکه، بیش از ۲۶هزار سکه را افرادی خاص خریدند!
۵. ناصر سراج، رئیس بارزسی کل ، اعلام کرد که یک جوان ۳۱ساله ۳۸هزار و ۲۵۰سکه طلا را به‌مبلغ ۵۳میلیارد و ۵۵۰میلیون تومان خریده است.
–  قیمت دولتی سکه یک میلیون و ۴۰۰هزار تومان و قیمت آزاد آن در بازار بیش از ۳میلیون تومان است. یعنی آن جوان ۳۱ساله از هر سکه(درجا!) یک میلیون و ۶۰۰هزار تومان سود برده است.
– یعنی کلاً ۶۱میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان طی یک روز سود به‌دست آورده است! اصل سرمایه و سود این جوان ۱۱۴میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان است. این عدد برابر است با دستمزد بیش از ۸هزار سال یک کارگر با حقوق ماهانه یک میلیون و ۱۱۴هزار تومان مصوب ۱۵فروردین ۹۷.
۶. ناصر سراج مدیرکل بازرسی کل کشور در همان مصاحبه گفته است که نفر دوم هم ۲۳هزار سکه خریده است!
۷. مرکر پژوهش‌های مجلس اعلام کرد که ۵۹میلیارد دلار ارز طی ۲سال اخیر از کشور خارج شده است.
ولی آنچه که مجلس  نمی‌گوید این است که این میزان ارز را سپاه پاسداران برای پیش‌بینی‌های مالی پس از تحریم، از کشور خارج کرده و باعث تکینگی اقتصاد نیمه‌جان کشور شده است.
۸. محمد شریعتمداری، از بنیانگذاران وزارت اطلاعات و وزیر صنعت و معدن روحانی، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (سوپرهلدینگ متعلق به خامنه‌ای) هم می‌باشد.
وی در تقریباً تمامی دولتهای این نظام از دهه ۶۰ تاکنون در پست‌های وزارتی مشغول کار است و در کنار تمامی شرکتها و ثروتهایش از سهامداران هلدینگ «تولیت آستان شاه‌عبدالعظیم» هم می‌باشد که در حوزه نفت و گاز و بیمه و پتروشیمی و… در حال سکه‌زنی است.
۹. دبیر ستاد تنظیم بازار و عضو هیأت نمایندگی اتاق بازرگانی و رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی نظام فردی است به اسم «محسن بهرامی ارض اقدس» که به گزارش سال ۹۰ سازمان امور مالیاتی کشور، شانزدهمین میلیاردر ایران است!
تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy