دستگیری یک آقازاده معروف به سلطان سکه و تاثیر آن در بازار ارز و طلای امروز تهران

163
دستگیری سلطان سکه و تاثیر آن در بازار ارز و طلای امروز تهران

یکی از آقا زاده‌ها با دو تن سکه بهار آزادی دستگیر شد. حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ به خبرنگاران گفت: فردی که معروف به سلطان سکه بود و با حدود ۲ تن سکه بهار آزادی دو شب پیش در عملیات پلیس تهران دستگیر شد

وی ادامه داد: این فرد ۵۸ ساله که دو شب پیش در عملیات پلیس دستگیر شد.

او به افراد و نوچه‌های خود دستور داده بود در بازار تهران به راه افتاده و بدون توجه به قیمت روز سکه، تمام سکه‌های موجود را بخرند تا در روزهای آینده خودش تعیین کننده نرخ سکه باشد.

رحیمی گفت: این فرد پیش از این هم به عنوان دلال سکه دستگیر شده بود.

او با پسرش در این زمینه همکاری می‌کرده است که در حال حاضر پسرش با قید ضمانت آزاد است.

شخصی که سرکرده معاملات فردایی در بازار تهران بوده، به عنوان نوچه این فرد فعالیت می‌کرده است.

با اینکه رحیمی میگوید سلطان سکه را دستگیر کرده است قیمت سکه ارزان نشد و این دستگیری تاثیری در نرخ سکه و طلا نگذاشت.

امروز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۲ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۳۶هزار تومان فروخته می‌شود.

در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز قبل ۲ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد کاهش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۴۲۵ هزار تومان، ربع‌سکه ۷۵۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۴۱۵ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۳۶ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۵۶٫۹دلار معامله می‌شود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy