آب لیتری350 تومان و حرفهای روح‌الله خمینی امام دروغگویان با وعده آب و برق مجانی

سه شنبه ۵ تیر ۹۷ در ادامه بی آبی اتحادیه صنف اغذیه فروشان شهرستان شادگان طی یک نرخ‌نامه (نرخ‌نامه صنف آب شیرین کن) که در تاریخ پنجم تیر صادر کرده قیمت آب شیرین شادگان را اعلام کرده است.

به عنوان نمونه نرخ بیست لیتر آب شیرین در مقابل درب مغازه ۶ هزار تومان و در مقابل درب منزل ۷۵۰۰ تومان می باشد.

امروز بی آبی نه تنها در شهرهای خوزستان و سیستان و بلوچستان بلکه در اصفهان و .. زمزمه کم آبی و بی آبی و قطع آب و برق در اقصی نقاط کشور به گوش میرسد.

در حالیکه که امام دروغگویان سه بار در سخنرانیهای عوامفریبانه اش به مجانی کردن آب و برق اشاره کرده بود. این وعده هرگز عملی نشد.

هیچکدام از وعده ها عملی نشد. همه دروغ بود و ریا کاری که هنوز ادامه دارد: 

اول بار: در پیام ۱۴ ماده‌ای نهم اسفند سال ۵۷، قبل از ترک تهران به مقصد قم گفت: «من به دولت راجع به مجانی کردن آب و برق و بعضی چیزهای دیگر فعلا برای طبقات کم‌بضاعتی که در اثر تبعیضات خانمان‌ برانداز رژیم شاهنشاهی دچار محرومیت شده‌اند و با برپایی حکومت اسلامی به امید خدا این محرومیت‌ها برطرف خواهد شد، سفارش اکید نمودم که عمل خواهد شد.» – صحیفه نور، ج۶، ص
دومین بار: در بدو ورود به قم (۱۰ اسفند ۵۷) در سخنرانی مدرسه فیضیه: «ما علاوه بر این که زندگی مادی شما را می‌خواهیم مرفه بشود، زندگی معنوی شما را هم می‌خواهیم مرفه باشد.
شما به معنویات احتیاج دارید. معنویات ما را بردند اینها.
دلخوش نباشید که مسکن فقط می‌سازیم، آب و برق را مجانی می‌کنیم برای طبقه مستمند، اتوبوس را مجانی می‌کنیم برای طبقه مستمند، دلخوش به این مقدار نباشید.
معنویات شما را، روحیات شما را عظمت می‌دهیم؛ شما را به مقام انسانیت می‌رسانیم.» -صحیفه نور، ج۶، ص ۲۶۳
سوم: روز جمعه ۱۱ اسفند ۵۷  در کتابخانه مدرسه فیضیه خطاب به خبرنگار روزنامه اطلاعات: «هر چه زودتر باید مشکل مسکن برای بی‌خانمان‌ها و فقرای ایران حل گردد و برای هر خانواده، مسکن مورد نیازشان تأمین شود، آب و برق برای فقرا و بی بضاعت‌ها باید مجانی گردد.
به نظر من بیشتر انقلابیون واقعی یعنی آنها که نیروی عظیم و کوبنده این انقلاب بودند، مردم غیر مرفه بودند.
کسانی که بیشترین کشته ها را دادند و با نیروی ایمان واقعی و اعتقاد راسخ، باعث پیروزی انقلاب شدند، همان کسانی بودند که به هیچ وجه اشرافی و مرفه نبودند و از طبقه پابرهنه بودند.» -صحیفه امام، ج۶، ص  ۲۶۲
اینقدر این موضوع را تکرار کرد که در اسفند ۵۷  صدای مهندس بازرگان را درآورد و در پیام تلویزیونی نخست وزیر با صراحتی بی سابقه که ناشی از سال ها آشنایی و دوستی بود گفت: « آقا، شما هم که ما را کلافه کرده اید با این آب و برق مجانی…»
امروز بی آبی و بی برقی و اولیه ترین مایحتاج زندگی از مردم بریده شده و مردم را با فقر به خود مشغول کرده‌اند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy