درگیری و فرار مامورین از دست کسبه بازار گلشهر کرج

330

درگیری و فرار مامورین از دست کسبه بازار گلشهر کرج پس از آتش سوزی عمدی این بازار،  بازاریان با شیشه به جان مامورن افتادند.

بنا به گزارشات رسیده مامورین که با خشم و اعتراض مردم مواجه شدند پا به فرار گذاشته اند حلقه های تظاهرات در حال شکل گیری است.

یادآوری میشود:

بازار روز گلشهر کرج ساعت ۶ صبح امروز در یک آتش سوزی مشکوک طعمه حریق شد و به سرعت تمام بازارچه در آتش سوخت.

 مغازه داران اول صبح با مغازه‌های سوخته مواجه شده و اقدام به اعتراض کردند.

اگر برای خاموش کردن آتش دیر اقدام میشود اما برای سرکوب مردم بسرعت نیروهای ضد شورش در این منطقه مستقر شدند.

یکی از مغازه داران گلشهر کرج میگوید: چند وقت بود شهرداری به ما گفته بود که بساطهایمان را جمع کنیم. هرچه میپرسیدیم که مشکل چیست جوابی نمیدادند چون قلدرها در شهرداری کار میکنند و مزدورانشان هم قلدر هستند. اکثر مغازه دارها جوانهایی بودند که از فرط بیکاری اینجا کاسبی میکردند که همه چیزشان امروز سوخت. این ترفند جدید شهرداری است که بساطها را به جای اینکه با مردم درگیر بشود میسوزاند و خودش کناری می‌ایستد و می‌خندد.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری کرج از آتش سوزی در بازار روز پونه گلشهر کرج خبر داد و گفت: این حادثه دو مصدوم بر جای گذاشت.

محمد یساولی در گفت‌وگو به تسنیم در مورد حادثه آتش سوزی در بازار روز پونه گلشهر اظهارداشت: ساعت ۶ و ۱۷ دقیقه بامداد امروز بازار روز پونه گلشهر دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه عامل حادثه همچنان نامشخص است، تاکید کرد: کسبه بازار بیمه نبودند و با وجود سرعت عمل نیروها، بازارچه تخریب حدود ۱۰۰ درصدی داشته است.

برخی منابع از اتصال سیم‌های برق و سرایت آتش خبر داده‌اند اما کسبه مال باخته این بازار، احتمال عمدی بودن حادثه آتش سوزی را مطرح کرده‌اند؛ خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

در این حادثه چهار نفر بر اثر آتش سوزی در بازار روز گلشهر کرج مصدوم شدند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy