وحید مرادی که با حکومت همکاری نکرد در یک حمله سازماندهی شده در زندان کشته شد

1601
وحید مرادی که با حکومت همکاری نکرد در یک حمله سازماندهی شده در زندان کشته شد

وحید مرادی  زندانی محبوس در زندان رجایی شهر کرج عصر امروز ۱۱تیر ۹۷ ، بعد از اینکه مورد حمله گروهی از زندانیان مسلح به سلاح سرد در زندان قرار گرفت به قتل رسید.

آقای مرادی از زندانیان سابقه داری بود که چند بار در طرح های موسوم به “ارتقای امنیت اجتماعی” بازداشت و در سطح شهر چرخانده شده بود.

حسین همدانی، از فرماندهان کشته شده سپاه در سوریه، پیش تر گفته بود “در حوادث ۸۸ اراذل و اوباش را برای سرکوب مردم سازماندهی کردم”، گفته میشود آقای مرادی از جمله افراد سرشناس “کوچه و خیابان” بود که چنین پیشنهاداتی را نپذیرفته بود و درگیری دامنه داری با “شرورهای شناخته شده ای” که جذب نهادهای امنیتی شده بودند داشت.

وحید مرادی از زندانیان “پرسابقه و خشن” زندان رجایی شهر کرج امروز بعد از اینکه توسط گروهی از زندانیان تحریک شده در هواخوری زندان مورد حمله قرار گرفت به قتل رسید.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با تایید این خبر گفت “وحید مرادی امروز در حین هواخوری در حیاط زندان رجایی شهر با یک سری از زندانیان درگیر شد، این فرد در این درگیری و بر اثر اصابت جسم برنده به قتل رسید.”

مافیای دولتی در زندان رجایی شهر کرج به شدت پیچیده و پیشرفته است، هرانا بارها طی گزارشاتی به مسئله مافیای مواد مخدر، تجارت جنسی، وجود گسترده سلاح های سرد، قتل های سازمان یافته از جمله محلی به نام “رینگ خونین” پرداخته بود.

وحید مرادی از جمله زندانیان خشنی بود که به دلیل سوابق متعدد از نظر پلیس به دسته “اشرار سطح یک” تعلق گرفته بود.

این زندانی هر چند از اوایل خردادماه امسال بابت قتل در زندان به سر می برد اما درگیری های او با دسته ای از خلافکاران شناخته شده ای که جذب همکاری با نهادهای امنیتی شده بودند دامنه دار بود.

حسین همدانی از فرماندهان سپاه که در سوریه کشته شد، طی مصاحبه ای در سال ۹۴ از «سازماندهی اراذل و اوباش توسط سپاه پاسداران برای سرکوب اعتراضات مردمی در کودتای انتخاباتی سال ۸۸» سخن به میان آورده و گفته بود: «۵ هزار نفر از کسانی که در آشوب‌ها حضور داشتند ولی در احزاب و جریانات سیاسی حضور نداشتند بلکه از اشرار و اراذل بودند را شناسایی کردیم و در منزل‌شان کنترل‌شان می‌کردیم.

روزی که فراخوان می‌زدند این‌ها کنترل می‌شدند و اجازه نداشتند از خانه بیرون بیایند. بعد این‌ها را عضو گردان کردم. بعداً این سه گردان نشان دادند که اگر بخواهیم مجاهد تربیت کنیم باید چنین افرادی که با تیغ و قمه سروکار دارند را پای‌کار بیاوریم.

یکی از این‌ها فردی بود به نام ستاری. این ستاری وقتی به جمعیت زد جانباز ۷۰ درصد شد و سال گذشته هم به شهادت رسید.»

اعتراف رسمی مقام سابق سپاه به وجود چنین سازکاری، عملا خلافکاران شناخته شده را به دو دسته بندی مشخص تقسیم می کند. آقای مرادی از جمله افرادی بود که این همکاری را نپذیرفت از جمله دعوت به حضور در سوریه در سال گذشته.

قتل وحید مرادی برای افرادی که به محیط زندان رجایی شهر کرج، خرده فرهنگ های “شرارتی” و شبکه سازی نیروهای امنیتی در میان این بخش از جامعه آگاه هستند نمونه دیگری از تصفیه حساب و قتل سازمان یافته است که با تحریک زندانیان در محیط بسته زندان صورت گرفته است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy