قیمت دلار بالای ۸۵۰۰تومان و سکه بیش از سه میلیون در بازار معامله شد

66
قیمت دلار بالای 8500تومان و سکه بیش از سه میلیون در بازار معامله شد

امروز ۱۱ تیر ۹۷ قیمت دلار، سکه و ارز مجددا بالا کشید و در تهران و شهرستانها قیمت دلار بالای ۸۵۰۰ تومان معامله شد. قیمت هر گرم طلا خام ۱۸ عیار امروز در بازار به ارزش ۲۴۴ هزار و ۷۲۰ تومان معامله شد.

سکه تمام بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان و سکه امامی ۳ میلیون و ۱ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

امروز در بازار آزاد هر یورو نیز ۹ هزار و ۸۵۹ تومان و هر پوند با ارزش ۱۱ هزار و ۱۶۵ تومان و درهم امارات ۲۳۰۸ تومان دادوستد می‌شد.

با سیاست یکسان‌ سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌ نرخی کرده‌اند؛ اما نرخ دلار در بازار آزاد بیش از دو برابر قیمت رسمی است.

اما منابع مردمی میگویند در کرج قیمت دلار به صورت نقدی ۸۴۳۰ تومان.

قیمت دلار به صورت نقدی در کرمان ۸۷۰۰ تومان.

قیمت دلار به صورت نقدی دراهواز ۸۵۲۰ تومان.

 و دلار فروش های بازار تهران دلار رو به قیمت ۸۵۰۰ میفروشند.

روز گذشته قیمت انواع ارز به شکل زیر اطلاع رسانی شده بود:

در معاملات امروز بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۵۴ هزار تومان افزایش ۲ میلیون و ۹۲۳ هزار تومان، طرح قدیم با ۵ هزار تومان رشد قیمت ۲ میلیون و ۷۳۴ هزار تومان و نیم سکه با افت ۵ هزار تومانی یک میلیون و ۴۲۸ هزار تومان به فروش رسید.

ربع سکه هم ۷ هزار تومان کاهش یافت و به ۷۴۵ هزار تومان رسید. سکه گرمی ۶ هزار تومان کاهش یافت و هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۳۲۳۰ تومان رشد ۲۳۹ هزار و ۴۱۰ تومان فروخته شد.

در بازار ارز،‌ یورو با ۱۷۴ تومان افزایش ۹۵۲۲ تومان، پوند با ۱۹۷ تومان رشد ۱۰ هزار و ۷۶۹ تومان و درهم با رشد ۴۰ تومانی ۲۲۱۹ تومان داد و ستد شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy