ادامه جام جهانی فوتبال۲۰۱۸ روسیه بدون رونالدو و مسی

46
ادامه جام جهانی فوتبال2018 روسیه بدون رونالدو و مسی
ادامه جام جهانی فوتبال2018 روسیه بدون رونالدو و مسی

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو نه تنها در تصاحب توپ طلا، در حذف شدن هم مثل یکدیگر عمل می‌کنند؛ مسی امروز همراه آرژانتین در صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ناکام ماند و برابر فرانسه شکست خورد.

امشب هم رونالدو موفق نشد با تیم پرتغال راهی هشت تیم نهایی جام جهانی شود و با باخت ۲ بر یک مقابل اروگوئه، از دور رقابت‌ها کنار رفت تا رقابت‌های ۲۰۱۸ روسیه بدون فوق ستاره‌های جهان ادامه پیدا کند.

درخشش کاوانی منجر به پیروزی اروگوئه برابر پرتغال شد تا رونالدو نیز همانند مسی در یک روز با جام جهانی خداحافظی کند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی اروگوئه که با قاطعیت و کسب سه برد متوالی، زدن ۵ گل زده و بدون گل خورده به‌عنوان صدرنشین گروه A جام جهانی روسیه راهی مرحله یک هشتم نهایی شده بود، امشب دیدار دشواری مقابل تیم ملی پرتغال که به سختی و با کسب تساوی و داشتن ۵ امتیاز از مرحله گروهی صعود کرد، داشت ولی موفق شد روند بردهای خود را با درخشش ادینسون کاوانی که دو گل با ضربه سر و شوت فنی زد، ادامه دهد و به جمع هشت تیم نهایی این رقابت‌ها صعود کند.

یاران کریستیانو رونالدو تلاش زیادی به ویژه در دقایق پایانی برای زدن گل تساوی داشتند ولی نتوانستند به گلی که په په با ضربه سر زده بود، اضافه کنند و در نهایت با شکست ۲ بر یک برابر اروگوئه از جام جهانی کنار رفتند تا نتوانند قهرمانی یورو ۲۰۱۶ را در این رقابت‌ها تکرار کنند.

تیم ملی اروگوئه امشب موفق شد با درخشش ادینسون کاوانی و لوئیس سوارز در خط حمله و البته نمایش خوب خط دفاعی و دروازه‌بان خود پرتغال را از جام جهانی حذف کند تا حریف تیم فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی شود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy