نطق جنجالی بهروز بنیادی نماینده مجلس از کاشمر: كشور توسط وابستگان حكومت به تاراج رفته

نطق جنجالی بهروز بنیادی نماینده مجلس از کاشمر: بحران‌های کشور را به دشمنان ایران نسبت می‌دهند. چه توطئه بین المللی رودخانه‌ها، سرزمین و دریاچه‌ها را نابود کرده است؟

كشور توسط رانت و اختلاس خانواده هاى وابسته به حكومت به تاراج رفته صداى مردم را بشنويد

اسد و پوتين ما را قربانى ميكنند….كشور توسط رانت و اختلاس خانواده هاى وابسته به حكومت به تاراج رفته است…. صداى مردم را بشنويد

نماینده کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس گفت: حلقه حاکمیت مردم بر سرنوشت خود را آنچنان تنگ کردیم، و دایره خودی ها را چنان کوچک، که بسیاری از ایرانیان در خارج از این دایره قرار گرفته اند.

هر صدای مخالف، برانداز و هر منتقد دلسوز، مخالف نظام قلمداد می‌شود.

هر که را بخواهند از میدان به در کنند، انگی به نام بی دین، فتنه گر، ضد ولایت و برجامی به او میزنند و به راحتی، بدون محکمه و قاضی، با آبرو و حیثیت مومنین و مومنات بازی میکنند و دانشجو، وکیل، معلم و کارگر حق طلب را عامل دشمن معرفی می کنند….

 امروز همان فردایی ست، که دیگران پرونده ما را خواهند گشود، و در خدمت یا خیانت ما قضاوت خواهند کرد، و کتاب ها نوشته خواهد شد.

این نماینده مجلس از سوء استفاده هایی که بشار اسد و پرزیدنت پوتین از ایران به عمل می آورند به شدت انتقاد کرد و آن ها را متهم ساخت که همه گونه مساعدت ها را از ایران می گیرند، ولی به منافع این کشور خیانت می کنند.

بهروز بنیادی نماینده مجلس، در واکنش به تَبانی بین روسیه و عربستان سعودی در نشست اوپک که به هدف عیین سهمیه تولید کشورها برگزار شد، دولت مسکو را به خیانت به منافع ایران متهم ساخت و افزود: «دور نخواهد بود زمانی که بشار اسد و ولادیمیر پوتین، ما را در راه منافع خود قربانی کنند و به زودی ما را قربانی نتانیاهو و ترامپ سازند.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy