آدرس محل دقیق نگهداری بخشی از بازداشت‌ شدگان تیرماه در مجهزترین نقطه امنیتی تهران مشخص شد

محل دقیق نگهداری برخی از جوانان دلاور تهرانی بازداشت‌ شدگان تیرماه که توسط سرکوبگران دستگیر شده اند مشخص شد.  براساس اطلاعات رسیده بسیاری از بازداشت‌ شدگان این روز به زندان قصر سابق در میدان زندان که در حال حاضر به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تبدیل شده، منتقل شده‌اند.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ یکی از بزرگترین بازداشتگاه‌های موقت را در این محل ساخته که حدودا دارای ۱۸۰ سلول است که در زیر زمین قرار دارد.

این بازداشتگاه جدیدترین و مجهزترین بازداشتگاه موقت ناجا به حساب می‌آید که از سمت شمال به دادگاه انقلاب خیابان معلم تقاطع شریعتی راه دارد و از شرق به خیابان مرودشت و از غرب به خیابانی در پشت فروشگاه اتکا معلم راه دارد که برای این منطقه حداقل ۵ درب ورودی کار گذاشته شده است.

بازداشت‌ شدگان  توسط خودروهای دلیکا که کمی از خودروهای ون بزرگتر است به این بازداشتگاه منتقل شده‌اند.

مسئولیت این بازداشتگاه مستقیما با پلیس امنیت تهران بزرگ است که بازداشتگاه امنیتی ناجا است و از آنجایی که این مجموعه دقیقا در جوار دادسرای انقلاب قرار دارد، یک درب به حیاط دادسرای انقلاب از ضلع شمالی این بازداشتگاه باز می‌شود که متهمین مستقیما به دادگاه انقلاب منتقل می‌شوند.

علت انتخاب این منطقه برای فرماندهی تهران بزرگ هم جوار بودن آن با دادگاه انقلاب و تاسیساتی است که در این محل وجود دارد و هم اینکه در وسط شهر قرار گرفته است.

علاوه بر بازداشتگاه، دکل‌های مهم مخابراتی، آنتن‌های مهم بی‌سیم و ارتباطات و مرکز سرور ناجا که اکثر مناطق تهران را پوشش می‌دهد نیز در این منطقه (جنب خیابان سروش) راه‌اندازی شده‌اند که میلیون‌ها تومان برای راه‌اندازی چنین سیستم‌هایی هزینه شده است.

علاوه بر بازداشتگاه و دکل‌های مخابرانی ناجا، پلیس فتا در تهران هم اخیرا به این منطقه منتقل شده و همچنین سرور دوربین‌های امنیتی ناجا و اتاق کنترل امنیتی تهران که دارای تجهیزات وایرلس و کاملا به روز شده است، هم در این محل قرار دارد.

به همین خاطر این محل به یک محل استراتژیک برای ناجا در تهران تبدیل شده است.
دانستن دقیق این آدرس برای جوانان غیور و دلاور بسیار مهم و استراتژیک است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy