فوری – آژانس ایران خبر توسط سپاه در تلگرام طلایی، هاتگرام، موبوگرام مسدود شد

64

اخیرا از طریق یکی از اعضا متوجه شدیم که دسترسی او به تلگرام آژانس ایران خبر مسدود شده است. با تماس دیگر اعضا مشخص شد که عدم دسترسی به آژانس ایران خبر تنها در تلگرام‌هایی است که خدمات دهنده ایرانی دارند.

در تحقیقات بعدی مشخص شد تعدادی از کانالهای ضد حکومت، توسط سپاه پاسداران در خدمات دهنده‌های ایران مسدود شده اند، در تلگرام اصلی قابل دسترسی هستند!

بنابراین مجددا تا کید میکنیم که از خدمات دهنده‌های ایرانی به هیچ وجه استفاده نکنید.

تلگرام اصلی “تلگرام اصلی”، “ایکس” و” دی آر”  را از موبایل خود حذف نکنید

به دوستان و آشنایان خود نیز اطلاع دهید که اگر از تلگرام های ایرانی مانند تلگرام طلایی، هاتگرام، موبوگرام و غیره استفاده می کنند دسترسی به کانالهایی که حقایق نظام را منتشر میکنند دسترسی نمیتوانند داشته باشند.

 جهت حفظ امنیت خود و دوستانتان در تلگرام تنها از تلگرام اصلی و تلگرام ایکس همراه با فیلترشکن امن و یا پراکسی‌های MTProto استفاده‌کنید.

 از هیچ پیام‌رسان داخلی از جمله هاتگرام، طلاگرام، تلگرام فارسی، موبوگرام و … استفاده نکنید.

یکی از دلایلی که از نظر وزیر اطلاعات تلگرام طلایی قانونی است در حالیکه تلگرام اصلی فیلتر میباشد اینست که ارتباطات شما را در معرض دید سربازان گمنام و اطلاعات سپاه هم قرار می‌دهد.

 استفاده از تلگرام طلایی نه تنها امنیت خودتان بلکه امنیت دوستانتان را هم به خطر می اندازد.از تلگرام طلایی، تلگرام فارسی، هاتگرام، و سایر تلگرام های غیر رسمی فورا خارج شوید.

 نسخه ۴.۸.۹ تلگرام اصلی امکان تعریف کردن چند پراکسی MTProto را به شما می دهد که بسیار سریع و امن می باشد. شما برای دور زدن فیلترینگ هیچ نیازی به استفاده از جاسوس افزارهای ساخت نظام ندارید.

 از دوستانی که در تلگرام می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند سوال کنید که آیا آنها از تلگرام طلایی استفاده می کنند یا نه. اگر آنها از تلگرام طلایی استفاده می کنند، با آنها ارتباط برقرار نکنید تا به واسطه آنها شما نیز در معرض تهدید قرار نگیرید.

 برای خروج از تلگرام طلایی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

تلگرام نسخه ۴.۸.۹ را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید. کاربرانی که امکان دسترسی به گوگل پلی را ندارند می توانند آنرا مستقیم از لینک زیر دانلود و نصب کنند.

https://t.me/techafand/250

 فیلترشکن خود را روشن کنید. چنانچه فیلترشکن ندارید یا نمی دانید از چه فیلترشکنی که امن باشد استفاده کنید به پست زیر مراجعه کنید.

https://t.me/techafand/200

از همان شما ره‌ای که در تلگرام طلایی استفاده کرده اید استفاده کرده و اکانت خود را روی تلگرام اصلی تعریف کنید. تلگرام کد تایید را به تلگرام شما که روی تلگرام طلایی است ارسال می کند. آن کد را در تلگرام اصلی وارد کرده تا وارد حساب خود بشوید.

در تلگرام اصلی با کلیک روی چند پراکسی MTProto آنها را نصب و یکی را فعال کنید. می توانید از پراکسی های تکافند استفاده کنید.

https://t.me/techafand/265

پس از اطمینان از اینکه با استفاده از پراکسی تلگرام شما وصل شد دیگر می توانید فیلترشکن خود را خاموش کنید.

از تلگرام طلایی خارج شده و اپلیکیشن آنرا بطور کامل از روی گوشی خود حذف کنید.

پ. ن: مسدود شدن توسط سپاه پاسداران به دلیل درج اخبار ضد حکومتی البته بر افتخار ما می‌افزاید.

تلگرام آژانس ایران خبر را به دوستان خود بدهید

https://t.me/Iran_news_ajancy