پس از پیروزی تیم ملی فوتبال آرژانتین بر نیجریه مارادونا فوتبال جهان بی‌‌هوش شد

53
پس از پیروزی تیم ملی فوتبال آرژانتین بر نیجریه مارادونا بی‌‌هوش شد
پس از پیروزی تیم ملی فوتبال آرژانتین بر نیجریه مارادونا بی‌‌هوش شد

رسانه‌های اجتماعی، ویدیویی را در سایت توییتر پخش کردند که نشان می‌دهد دیگو مارادونا، ستاره فوتبال جهان، پس از پیروزی تیم ملی فوتبال آرژانتین بر نیجریه، برای پاشدن از جای خود کمک خواسته است. او در این ویدیو نشان می‌داد که بی‌‌هوش شده است.

دیدار سرنوشت ساز شب گذشته میان آرژانتین و نیجریه، که در چارچوب گروه چهارم جام جهانی۲۰۱۸ روسیه برگزار شد، با نتیجه ۲-۱ به سود آرژانتین به پایان رسید.

رسانه‌های آرژانتینی از جمله روزنامه «لانسیون» گفته‌اند که مارادونا در ورزشگاه، از فشار خون پائین رنج می‌برد. او اما به شکل طبیعی راهی هتل محل قامتش شده است.

او که نمی توانست روی پاهای خود بایستد، به کمک دوستانش و سپس نیروهای امدادی حاضر در ورزشگاه به بیمارستان منتقل شد. طبق همین گزارش، در حال حاضر وضعیت مارادونا ثابت است و گویا فعلا خطری او را تهدید نمی کند.

در ویدیوی پخش شده، یک مرد مارادونا را کمک می‌کند تا به اتاقی در مجاورت جایگاه برسد.

تصاویر نشان می‌دهد که ستاره فوتبال جهان، به شکل جنون آمیزی، صعود تیم ملی آرژانتین به دو بعد را جشن می‌گیرد.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که مارادونا به بیمارستان منتقل شده است. اما رویترز به نقل از رسانه‌هایی آرژانتینی گزارش داد که این حادثه تنها نگرانی از وضعیت مارادونا بوده است.

یک سخنگوی فیفا بدون ذکر جزئیاتی، گفته که مارادونا ورزشگاه را ترک کرده است. مارادونا در سال ۱۹۸۶، به همراه آرژانتین قهرمان جام جهانی مکزیک شده بود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy