راه حل زامبی‌های حکومت برای حل و فصل بحران اقتصادی و اعتراضات مردم

43
راه حل زامبی های حکومت برای حل و فصل بحران اقتصادی و اعتراضات مردم

شریعتمداری و شاهرودی دو زامبی حکومتی در دو نقطه دو راه حل مشابه برای حل بحران اقتصادی داده اند که هر دو نشان از هویت این جنایتکاران است.

امشب بعد از قیام شورانگیز جوانان تهران خدابخش شاهرودی یک آخوند جنایتکار توییت کرد : میگم اگه امشب به لطف خدا پرتقال رو بردیم چند تا از این اغتشاشگران امروز رو (آنان که زامبی وار سطل زباله و موتور آتش زدند نه کسبه محترمی که دغدغه لقمه ای نان حلال دارند) همون ساعت شب که حدودا ساعت ۱۲۳۰ شبه جلوی پاساژ علاالدین دار بزنیم خوشحالیمون تکمیل بشه.

عین همین راه حل را کیهان شریعتمدار میدهد و در گزارش اصلی روز خود خواستار اعدام اخلالگران اقتصادی و کسانی که به آنها “تروریست های اقتصادی” می گوید، میشود. البته وقتی حرف از اخلاگران اقتصادی میزند منظورش شاه دزد اقتصادی و عواملش نیست بلکه منظورش آفتابه دزدان است

این روزنامه در همین راستا نوشت: دشمنان درصدد هستند که با مایوس سازی مردم، رجال پشیمان را به میانه میدان کشیده و از زبان آنان از ضرورت سازش برای حل مشکلات سخن بگویند. اما نظام اسلامی در صورت برخورد قاطع دستگاه قضا با اخلالگران نظام اقتصادی می‌تواند مشکلات موجود را رفع و دشمنان را ناامید سازد.

… قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور مصوب آذر ۱۳۶۹ با اصلاحات و الحاقات بعدی آن مجازات‌های سنگینی را برای این اخلالگران مقرر کرده است که اعدام و مصادره کلیه اموالی که از طریق خلاف قانون به دست آمده باشد از جمله این مجازات‌ها است، برخورد قاطعانه دستگاه قضا با اخلالگران در اقتصاد یا همان تروریستهای اقتصادی که با هدف «ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران» به ناامید سازی مردم دست زده‌اند را به شدت پشیمان خواهد کرد.

این قانون در ادامه مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور را نیز ذکر می‌کند که با توجه به شرایط امروز کشور توجه به بندهای گفته شده نشان می‌دهد که قاطعیت دستگاه قضا و اعمال این مجازات‌ها در‌باره اخلالگرانی که به قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی مردم را ناامید می‌کنند می‌تواند بسیاری را پشیمان و از ادامه روندی که در پیش گرفته‌اند باز دارد.

این در حالیست که روحانی هفته گذشته در جلسۀ ساماندهی بازار کالا و ارز گفته بود: پذیرفتنی نیست که افرادی از دولت ارز ۴۲٠٠ تومانی بگیرند و با سودجویی در بازار آن را به قیمت بالا به مردم بفروشند.

در مملکتی که همه سرانش دزد و جنایتکارند هر کدامشان آن یکی را نشان میدهند. البته هر دو راست میگویند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy