تصاویر و تظاهرات بازاریان در اعتراض بالا رفتن نرخ دلار به ۱۰هزار تومان با فریادهای اعتصاب اعتصاب

278
تظاهرات بازاریان در اعتراض بالا رفتن نرخ دلار به 10هزار تومان  با فریادهای اعتصاب اعتصاب

کسبه پاساژ علاالدین تهران در اعتراض به تصاعد بیرویه نرخ دلار تجمع کرده و مغازه های خود را بستند. کسبه فریاد میزنند اعتصاب اعتصاب.

حرف کسبه این است که هر جنسی که میفروشند روز بعد با قیمت چند برابر باید بخرند.

بازار موبایل علاءالدین و چهارسو در اعتراض به گرانی نرخ دلارتعطیل کردند و کسبه با شعارهای دلار ده تومانی نمیخواهیم نمیخواهیم به سمت جمهوری بهارستان در حرکت هستند. در بازار چهارسو تعدادی از کسبه به آنها پیوستند.

 کاسبان علاءالدین یک به یک مغازه های خود را تعطیل می کنند. البته برخی به این حرکت نپیوستند.

 تجمع کنندگان این شعار را سر دادند: «دلار ۱۰ تومانی نمی‌خوایم نمی‌خوایم.»

سوریه را رها کن فکری به حال ما کن

خبر التهاب مجدد دلار در اولین روز هفته در حالی به گوش رسید که سیگنال‌هایی از قرار گرفتن بازار مسکن در مسیر رکود دریافت شد.

بعد از آن‌که نرخ دلار قاچاق در هفته‌ی گذشته در محدوده ۷۴۰۰ تومان بود، طبق گزارشات میدانی، ابتدا مرز ۸۰۰۰ تومان را شکست و سپس به ۷۸۰۰ تومان برگشت. اما اولین نشانه‌ها از بازار مسکن که در سومین ماه از سال ۱۳۹۷ حاکی از افت ۶۶ درصد معاملات دارد؛ چرا که توان مردم به قیمت‌های فعلی مسکن نمی‌رسد و عمده خرید و فروشها در اردیبهشت ماه از سوی سرمایه‌گذارانی بوده که حالا مجددا به سمت بازار ارز رفته‌اند.

قیمت یورو نیز امروز یکشنبه ۹۵۵۸ تومان و قیمت پوند نیز ۱۰۸۷۲ تومان اعلام شد.

افزایش سرسام آور قیمت سکه ادامه دارد

در حالی که بازار طلا و ارز در ماه اخیر چند روزی را با آرامش پشت سر گذاشته بود، از صبح امروز دوباره اوج گرفته و هم اکنون نرخ سکه از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هم گذشت و قیمت سکه با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، به قیمت سه میلیون تومان رسیده است

به گزارش  میزان، قیمت هر گرم طلا خام ۱۸ عیار امروز در بازار به ارزش ۲۵۲ هزار و ۱۱۰ تومان معامله شد.

دیروز در بازار سکه تمام بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان و سکه امامی ۲ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان خرید و فروش شده بود.

با اینکه حوالی ظهر امروز قیمت انواع ارز قیمت دلار در بازار تهران به ۸۸۰۰ تومان رسیده بود و در بازار شیراز ۹۰۰۰تومان در بازار بوشهر ۹۱۰۰تومان و در بازار اهواز ۹۰۰۰ تومان و قیمت یک عدد یورو ۱۰۵۰۰ تومان و یک پوند ۱۲۱۰۰ تومان برآورد شده بود

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy