ناگفته های تکان دهنده آتنا فرقدانی درباره زینب طاهری وکیل محمد ثلاث

617
ناگفته‌های تکان دهنده آتنا فرقدانی درباره زینب طاهری وکیل محمد ثلاث

آتنا فرقدانی در واکنش به پستهای زینب طاهری وکیل محمد ثلاث که گفته است شواهد بی گناهی او را تا فردا شب منتشر میکند نوشت:

ديدم که از شرافت حرفه‌ي وکالت سخن به ميان آورديد!در صورتي که مدت‌ها قبل از بي‌گناهي و اعترافات اجباري محمد ثلاث اطلاع داشتيد و سکوت پيشه کرديد!

مي‌خواهم شرافت را براي شما يادآوري کنم!

آتنا فرقدانی اضافه کرد: حتما به خاطر داريد زماني که به شما وکالت داده بودم اما حتي يک بار در دادگاه براي مطالعه‌ي پرونده‌ي من مراجعه نکرده و مانند بسياري از وکلاي ديگر براي خانواده‌ام پيغام فرستاديد که اگر آتنا در دادگاه از قاضي! صلواتي درخواست بخشش و توبه کند حضور مي‌يابيد اما در غير اين صورت خير!

گويا انتظار داشتيد همچون غنچه قوامي که به پيشنهاد شما با درخواست عفو و چادر و هدبند مشکي در دادگاه تجديد نظر حضور يافته بود؛ من هم در دادگاه بدوي حضور ميافتم!

به ياد داريد که به دليل همين درخواست شما، از زندان قرچک نامه‌ي عزل شما را ارسال کردم و به جناب آقاي مقيمي وکالت دادم؟!

به ياد مي‌آوريد زماني که چند تن از وکلا از فيلترينگ تلگرام شکايت کردند و نامي از شما در آن ليست نبود اما به کذب اعلام کرديد که شما هم از شکايت کننده‌ها بوديد؟!

به ياد دارم به دليل موقعيت مکاني منزل از سرکوب دراويش، خشونت و مرعوب کردن اهالي منطقه‌ي پاسداران، متني در اينستاگرام خود قرار دادم؛ قبل از عبور آن اتوبوس، تمام خيابان‌هاي منتهي به گلستان هفتم، توسط نيروها بسته شده بود و حتي عبور عابران پياده رو نيز کنترل مي‌شد؛ چطور مي‌شود که يکباره اتوبوسي از آنجا سر دربياورد؟!

آيا اصلاح‌طلبان (ظاهرا با مردم اما پشت پرده با حکومت) و بسياري از مردم به ياد مي‌آورند که در آن روزها به جاي نيروهاي امنيتي، دراويش را محکوم کردند؛ اما حال عکس محمد ثلاث را در پروفايل‌ها نشانده‌اند؟!

آتنا فرقدانی در پایان می نویسد: آيا بار اول است که جمهوري اسلامي با گرفتن اعترافات اجباري و ساختن سناريوها، به اعدام و سرکوب پرداخته است؟!

آيا در اعتراضات دي ماه اعلام نکردند که زندانيان، خودکشي کرده اند؟!

اي کاش باور کنيم تک تک ما يک تروريست پنهان در خودمان جاي داده ايم…!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajanc