تلاشهای مخفیانه سپاه پاسداران برای وارد شدن به کشورهای منطقه دور از دید آمریکا

101
تلاشهای مخفیانه سپاه پاسداران برای وارد شدن به کشورهای منطقه دور از دید آمریکا

از آنجایی که سپاه پاسداران اصلی‌ترین صدورتروریسم به کشورهای منطقه است و دست برداشتن از تروریسم به از دست دادن عمق استراتژیک نظام راه میبرد و این جزو خطوط سرخ ولایت فقیه است، پس از اینکه آمریکا اعلام کرد فعالیتهای سپاه پاسداران در منطقه را زیر نظر دارد و پس از اینکه پرزیدنت ترامپ گفت: دیگر سپاه پاسداران  با قایقهایش اطراف ناوهای آمریکا نمی چرخد و پس از توافق روز گذشته بین کره شمالی و آمریکا از ترفند جدید تروریستها برای وارد شدن به لبنان پرده برداشته شد.

سفارت لبنان در تهران  امروزاعلام کرد: برای تسهیل! در رفت و آمد شهروندان ایرانی به لبنان از امروز در گذرنامه آنها در جریان سفر به این کشور مهر ورود و خروج فرودگاه بیروت زده نمی‌شود.

یک منبع مطلع در سفارت این کشور در تهران با اعلام خبر فوق در توضیح این موضوع امروز ۲۴ خرداد ۱۳۹۷به ایسنا گفت: پیش از این اتباع ایرانی در صورت سفر به لبنان از طریق خطوط هوایی ماهان و ایران‌ایر که هر کدام در هفته سه پرواز به این کشور دارند.

در فرودگاه بیروت در گذرنامه آنها مهر ورود و خروج از لبنان زده می‌شد ولی از امروز برای تسهیل در این رفت و آمد و افزایش رفاه مسافران ایرانی دیگر در گذرنامه این مسافران مهر فرودگاه زده نمی شود.

این در حالیست که مقام هاي آمريکا مي گويند شرکت ماهان اير تسليحات و نيروهاي سپاه پاسداران را براي حمايت از بشار اسد به سوريه و برای حمایت از حزب الله به لبنان منتقل مي کند.

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا اخیرا گفته بود که فعالیت های سپاه پاسداران در منطقه زیر ذره بین قرار دارد. وی همچنین نیروی قدس سپاه پاسداران را متهم کرد که به طور مخفیانه در داخل اروپا عملیات تروریستی انجام می‌دهد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy