ضرب و شتم وحشیانه دراویش زن در زندان قرچک ورامین – حال برخی وخیم گزارش شده

104
ضرب و شتم وحشیانه دراویش زن در زندان قرچک ورامین - حال برخی وخیم گزارش شده است

بنا به گزارشات رسیده روز گذشته در زندان قرچک ورامین دراویش زن مورد ضرب و شتم در این زندان قرار گرفته اند. در زندان قرچک ورامین زندانیان با جرائم عادی را مجبور به درگیری با دراویش زن نموده اند کاری که با دیگر زندانیان سیاسی نیز در این زندان شده است.

در این درگیری دراویش زن بشدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند. تماس زنان زندانی با بیرون قطع است و مسولین زندان اجازه نمیدهند که اخبار به بیرون درز شود، خبر ضرب و شتم دراویش توسط سایر زندانیان به خانواده های آنان داده شده است.

نگهداری دراویش زن در شرایطی بر خلاف مقررات آیین‌نامه داخلی سازمان زندان‌ها، در بندهای عمومی نگهداری میشوند. بنا به اخبار رسیده، مسولان این زندان  برای تهدید زنان درویش به سکوت، زندانیان جرائم عمومی را علیه آنان تحریک کرده و زمینه‌های تنش و درگیری را بین آنان ایجاد کرده‌اند.

پس از این درگیریهای برنامه ریزی شده،  گارد ویژه به زندان زنان وارد شده و دراویش زن را با باتوم و شوکر به شدت مورد ضرب و شتم قرار میدهد.

شدت ضرب و شتم دراویش زن به حدی بوده است که حال برخی از آنان وخیم گزارش شده است. پس از این درگیری هر کدام از زنان را به صورت انفرادی به بندهای مختلف زندان برده‌اند. یکی از بستگان زندانیان گفت: مسولین زندان گفته اند که برای رسیدگی به وضعیت جراحت دراویش پزشک هم وارد شده است.

بر اساس آخرین گزارش هم اکنون خانواده‌ی این زنان زندانی هم‌اکنون در مقابل زندان قرچک حضور دارند اما به آنان اجازه تماس یا ملاقات  داده نمیشود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy