رشد دسته جمعی قیمت ارز و سکه و طلا در بازار آزاد تهران طی یک هفته

73
رشد دسته جمعی قیمت ارز و سکه طلا در بازار آزاد تهران طی یک هفته

قیمت امروز سکه و ارز در بازار آزاد تهران، به گزارش صدا و سیما، طلا، سکه و ارز امروز پنج شنبه بیست و چهارم خردادماه ۹۷ هم اکنون به شرح زیر در بازار معامله می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۱۱,۰۰۰

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۲,۴۲۰,۰۰۰

سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۲,۳۹۰,۰۰۰

نیم سکه بهار آزادی ۱,۲۳۰,۰۰۰

ربع سکه بهار آزادی ۷۰۴,۰۰۰

دلار ۷,۴۰۰ تومان

یورو ۸,۸۰۰ تومان

پوند ۹۶۳۰ تومان

در همین حال اقتصاد آنلاین از صعود جمعی انواع سکه طی یک هفته در بازار آزاد تهران خبر داد و نوشت: در جریان معاملات هفته جاری، سکه با قیمت دو میلیون و ۲۹۳ هزار تومان آغاز به کار کرد اما طی هفته افزایش چشمگیری یافت به طوری که روز گذشته به بالاترین قیمت خود یعنی دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید و مجددا رکورد زد.

…. قیمت امامی در پایان هفته عقب نشینی کرد و با ارزش دو میلیون و ۴۳۵ هزار تومان در بازار داد و ستد شد. این سکه نسبت به ابتدای هفته افزایش ۱۴۲ هزار تومانی داشته است.

سکه بهار آزادی نیز در پایان هفته با قیمت دو میلیون و ۳۷۹ هزار تومان به کار خود پایان داد. این سکه نسبت به ابتدای هفته ۲۰۰ هزار تومان گران شد و روز گذشته نیز به بالاترین قیمت یعنی دو میلیون و ۴۴۷ هزار تومان صعود کرد.

نیم سکه بهار آزادی با افزایش ۱۰۷ هزار تومان نسبت به ابتدای هفته، امروز با قیمت یک میلیون و ۲۳۲ هزار تومان در بازار به فروش رسید.

بالاترین قیمت نیم سکه در هفته جاری مربوط به روز گذشته، با ارزش یک میلیون و ۲۸۰ هزار تومان است.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز حدود ۹ هزار تومان نسبت به شنبه در بازار آزاد تهران گران شد. طلا طی این هفته به ۲۱۸ هزار تومان نیز صعود کرد اما در پایان با قیمت ۲۰۸ هزار و ۷۰۰ تومان به کار خود پایان داد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy