بیش از ۲۰ رئیس دولت، برای تماشای بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ حضور خواهند یافت

38
بیش از 20 رئیس دولت، برای تماشای بازی افتتاحیه جام جهانی 2018 حضور خواهند یافت
بیش از 20 رئیس دولت، برای تماشای بازی افتتاحیه جام جهانی 2018 حضور خواهند یافت

الکسی سوروکین، رئیس کمیته برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، روز چهارشنبه ۱۳ ژوئن اعلام کرد که بیش از ۲۰ رئیس دولت از کشورهای مختلف جهان، برای تماشای بازی افتتاحیه این رقابت‌های در ورزشگاه حضور خواهند یافت.

به گزارش ایرنا به نقل از تاس، سوروکین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به حضور سران بیش از ۲۰ کشور در مراسم افتتاحیه جام جهانی در ورزشگاه لوژنیکی گفت: این موضوعی عادی است زیرا رهبران کشورها همواره علاقه زیادی به حضور در چنین مراسمی و بازی نخست و فینال جام جهانی دارند.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین نیز با اعلام اینکه از رئیس جمهوری آمریکا برای حضور در مراسم جام جهانی ۲۰۱۸ دعوت شده است، گفت: «ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری روسیه گفته است که از پذیرفتن همه مهمانان خارجی (رهبران کشورهای مختلف) در مسکو خرسند خواهد بود و بدیهی است این شامل مهمانانی از ایالات متحده در عالی ترین سطح می شود.
بیست و یکمین جام جهانی فوتبال فردا (پنجشنبه) طی مراسمی در مسکو افتتاح و مسابقات جام جهانی به میزبانی روسیه از ۲۴ خرداد در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر آغاز می شود.
مسکو، سن پترزبورگ، کالینینگراد، نیژنی نووگراد، قازان، سامارا، سارانسک، ولگاگراد، رستف نا دُنو، سوچی و یکاترینبورگ شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ هستند.
تیم ملی فوتبال ایران یکی از ۳۲ تیم حاضر در این رقابت ها در گروه «B» با اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه شده است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy