تجمع اعتراضی پیمانکاران شهرداری تهران، پزشکان شیراز ، کشاورزان ویس و بازاریان ایذه

تجمع اعتراضی اقشار مختلف مردم ایران در شهرهای مختلف از کشاورزان تا پزشکان و پیمانکاران و.. در اعتراض به حقوق از دست داده.
کشاورزان ویس و ملاثانی با فریادهای العطش

روز یک‌شنبه۲۰خردادماه۹۷ کشاورزان شهرهای ویس و ملاثانی در اعتراض به عدم تامین حق‌آبه کشاورزی با سینه زنی و فریاد “العطش” روبروی شرکت آبرسانی شرق کارون تجمع کرده و اتوبان اهواز – ملاثانی را مسدود کردند.

تجمع اعتراضی پزشکان در شیراز

روز یکشنبه۲۰خردادماه۹۷ پزشکان خانواده در استان فارس در اعتراض به پرداخت نشدن ماه‌ها حقوق‌شان مقابل ساختمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز تجمع کردند. پزشکان معتقدند که طرح پزشک خانواده طرحی اجباریست.

تجمع اعتراضی پیمانکاران طلبکار شهرداری در تهران

روز یکشنبه۲۰خردادماه۹۷ پیمانکاران شهرداری تهران در اعتراض به عدم دریافت مطالبات تسویه نشده‌شان ، مقابل ساختمان شورای قلابی شهر تجمع کردند.

روی دستنوشته‌هایی که طلبکاران شهرداری به دست گرفته بودند نوشته شده است:

«تسویه مطالبات حق مسلم ماست»

تجمع اعتراضی کسبه بازارچه آنزان‌پر ایذه

روز یک‌شنبه۲۰خردادماه۹۷ کسبه بازارچه آنزان‌پر ایذه در اعتراض به وعده‌های توخالی داده شده کارگزاران برای پرداخت وام دست به تجمع زدند. آن‌ها با نصب بنرهایی روی کرکره‌ مغازه‌های خود از جمله«سه ماه نون نداریم فقط دروغ شنیدیم» اعتراض خود را به بی‌عملی حکومت نشان دادند.

۳ماه پیش در پی آتش‌سوزی که منجر به از بین رفتن کالاهای این کسبه گردید کارگزاران وعده دادند که به این کسبه وام بدهند. اما وعده‌ و وعیدها تا بحال پوچ و توخالی بوده است و منجر به بدتر شدن وضعیت معیشتی این بخش از کسبه شهرستان ایذه شده است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy