کودک آزاری – جسد سوخته دختر بچه ۱۰ ساله، در خرمشهر توسط کارگران شهرداری

76
کودک آزاری - جسد سوخته دختر بچه ۱۰ ساله، در خرمشهر توسط کارگران شهرداری

کودک آزاری در ایران دوباره فاجعه آفرید. جسد سوخته دختر بچه معصوم قربانی تجاوز فرهنگ حاکم بر زندگی مردم ایران اینبار در خرمشهر در مسیر درجاده فلکه فرودگاه آبادان توسط نیروهای شهرداری این شهر پیدا شد.

پلیس پس از تحقیق گفت: جسد متعلق به دختر بچه ای حدودا ۱۰ یا ۱۲ ساله است و قاتل پس از به قتل رساندن این دختر بچه جسدش را سوزانده و درجاده فلکه فرودگاه آبادان در شهرستان خرمشهر رها کرده است.

آژانس ایران خبر روز ۱۲ خرداد یک مورد دیگر از کودک آزاری و  تجاوز سه مرد به یک دختر کوچک افغان را اطلاع رسانی کرده بود.

در آن حادثه تفاوت با حوادث مشابه این بود که کودک کشته نشده بود. اما اینبار کودک ده ساله خرمشهری کشته و سوزانده شد درست همانند حادثه آتنا دختر پارس آبادی که پس از تجاوز سوزانده شد.

این خبر در حالی منتشر شد که روز قبل ابطحی نماینده جنایتکار اصولگرای مجلس خواسته بود به‌جای پیگیری تجاوزبه دختربچه افغانستانی، رییس اورژانس اجتماعی به‌دلیل اعلام خبر برکناری شود چرا که جنایت در این حکومت جرم نیست افشای جنایت جرم است.

مسول امثال این جنایتها البته این نماینده و کسانی هستند که فرهنگ قتل و تجاوز و فجایع انسانی را در زندگی روزانه مردم ایران باب کرده اند.

 این حرف به خوبی این نماینده را معرفی میکند و عمق اندیشه او و همپالکی هایش را نشان میدهد که او یک عقب مانده نیست بلکه یک هیولای وحشی است که در هیچ نرمی برای تعریف گنجانده نمیشود.

عکس ضمیمه این خبر برخی فعالیتهای این هیولا را کمی مشخص میکند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy