از سرنوشت زندانی سیاسی احمد مطوری پس از گذشت یکسال هیچ خبری نیست

102
از سرنوشت زندانی سیاسی احمد مطوری پس از گذشت یکسال هیچ خبری نیست

خانواده احمد مطوری میگویند با وجود گذشت بیش از یک سال از بازداشت احمد (امین) مطوری از اهالی خرمشهر؛ از سرنوشت و وضعیت فرزندشان هیچ اطلاعی ندارند.

احمد(امین) مطوری از اهالی خرمشهر در ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۶؛ توسط اداره اطلاعات بازداشت شد. مراجعات خانواده و پیگیریهای آنها از نهادهای امنیتی و دادگاهها تاکنون بی نتیجه بوده و هیچ یک از ارگانهای اطلاعاتی و امنیتی پاسخی در رابطه با محل بازداشت و اتهام او به خانواده اش نداده اند.

احمد مطوری حین بازداشت در مقابل چشمان خانواده اش توسط مامورین اداره اطلاعات مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

خانواده این زندانی با ابراز نگرانی شدید در رابطه با سرنوشت فرزندشان خواهان پاسخگویی مراجع امنیتی در رابطه با سرنوشت فرزندشان هستند. این دلهره و نگرانی وقتی بالا میگیرد که حاتم مرمضی هم که یکسال از ربوده شدنش توسط اداره اطلاعات میگذشت در حالیکه در اداره اطلاعات و زیر شکنجه بود هیچ خبری به خانواده‌اش نمیدادند.

حاتم مرمضی، جوان ۲۰ ساله ساکن سوسنگرد در استان خوزستان، ۲۲ خرداد سال گذشته توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت  شده بود.

در یک سال اخیر خانواده او از محل دستگیری‌ فرزندشان بی‌خبر بودند. ماموران امنیتی به آنها گفته بودند که اگر با رسانه‌ها و دیگران صحبت نکنند، به نفع پسرشان تمام می‌شود. حالا گزارش‌های منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن است که اداره کل اطلاعات اهواز پس از یک سال با خانواده‌ حاتم مرمضی تماس گرفته‌ و به آنها گفته که برای تحویل جنازه فرزندشان مراجعه کنند.

خانواده های زندانیان سیاسی و بازداشتی ها اولین وظیفه خانواده‌های زندانیان سیاسی و بازداشتی ها اطلاع رسانی به شبکه های   اجتماعی است تا دست حکومت برای کشتن بازداشت شدگان بسته شود و اسم آنها در لیست پیگیریهای حقوق بشری درج شود خانواده ها به وزارت اطلاعات به هیچ وجه نباید اعتماد کنند. دشمن مورد اعتماد نیست و این اعتماد قتل فرزندشان را رقم میزند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy