عکسی از محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپول انگلیس هنگام درمان فیزیوتراپی

45
عکسی از محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپول انگلیس هنگام درمان فیزیوتراپی
عکسی از محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپول انگلیس هنگام درمان فیزیوتراپی

محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپول انگلیس، عکسی جدید از خود هنگام درمان فیزیوتراپی مصدومیت شانه‌اش منتشر کرد و روی آن نوشت: «احساس خوب».

صلاح برای درمان مصدومیتش که در فینال شام باشگاه‌های اروپا در بازی با رئال مادرید دچار آن شده بود، به توصیه تیم پزشکی باشگاه لیورپول، به اسپانیا رفته بود.

فدراسیون فوتبال مصر اعلام کرد که درمان صلاح از مصدومیت، ممکن است دو تا سه هفه زمان ببرد و بدین ترتیب، احتمال دارد بازی نخست تیم ملی مصر در جام جهانی روسیه روبری اروگوئه را از دست بدهد.

هانی ابوریده رئیس فدراسیون فوتبال مصر تاکید کرد که صلاح، در دیگر بازی‌های تیم ملی مصر ئر چام جهانی، مشارکت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

محمد صلاح برای ادامه مراحل فشرده درمانی وارد اسپانیا شد

مصر که در گروه A مسابقات جام جهانی روسیه قرار دارد روز پانزدهم ژوئن در نخستین دیدار خود در چارچوب رقابت‌های مرحله گروهی به مصاف اروگوئه می‌رود.

این تیم روزهای ۱۹ و ۲۵ ژوئن نیز به ترتیب با روسیه، کشور میزبان و عربستان سعودی، نماینده قاره آسیا مسابقه خواهد داد.

محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپول انگلیس که هواداران تیم ملی کشورش در جام جهانی بر روی او حساب ویژه ای باز کرده‌اند در جریان دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا با خطای آشکار و غیر ورزشی سرخیو راموس که از دید داور پنهان ماند به روی زمین سرنگون و به شدت از ناحیه کتف مصدوم شد.

مهاجم بیست و پنج ساله تیم ملی مصر پیش از این با انتشار توییتی به بیش از پنج میلیون فالوئر خود اطمینان داده است که در روسیه به میدان خواهد رفت.

پیام توییتری محمد صلاح به هوادارانش: نگران نباشید در روسیه می بینمتان

صلاح در طول ۵۲ مسابقه فصل که با پیراهن لیورپول به میدان رفت چهل و چهار گل به ثمر رساند تا عنوان آقای گلی و کفش طلای بهترین گلزن لیگ برتر را از آن خود کند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy