وزیر پیشین اطلاعات در سالمرگ خمینی : هدف فتنه جدید اصل نظام یعنی ولایت فقیه است

50
وزیر پیشین اطلاعات: در سال ۹۷یا ۹۸ دشمن فتنه‌ای را طراحی می‌کند و محور آن ولی‌فقیه است

مصلحی وزیر سابق وزارت اطلاعات در مراسمی که به مناسبت سالمرگ خمینی در مشهد ترتیب داده شده بود، نگرانی خود را از قیام مردم ایران ابراز کرد وگفت:‌ «ما با فتنه‌های بزرگ مواجه هستیم. طراحی دشمن، فتنه جدیدی است. ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در این مسائل مأموریت بزرگی پیش رو دارند. اگر فتنه ۸۸را پشت سر گذاشتید باید خود را برای فتنه‌های بزرگ‌تر آماده کند.»

وی ادامه داد: «حوادث سال ۱۳۸۸ تمام نشده و دشمن با رفع اشکالات خود به‌دنبال طراحی فتنه‌ای جدید است که محور آنها اصل نظام و ولایت فقیه است».

هدف فتنه جدید اصل نظام یعنی ولایت فقیه است

… «در فتنه جدیدی که طراحی کردند، اصل و محور نظام یعنی ولایت‌فقیه را هدف قرار می‌دهند. در جامعه نیز این وضعیت دیده می‌شود که حرکتی در حال شکل‌گیری و فضایی در فضای عمومی ایجاد شده است. بسیاری از حرکتهایی که انجام می‌شود برای رد گم‌کنی است تا فضایی ایجاد شود که مردم سراغ مسئولان نروند و مستقیم اعتراضات خود را به سمت ولی‌فقیه ببرند».

مصلحی که مشاور خامنه‌ای در سپاه پاسداران است در ادامه گفت: در سال ۹۷یا ۹۸قطعاً دشمن فتنه‌ای را طراحی می‌کند و محور آن نیز ولی‌فقیه است. فردی که مسئول است و قول داده باید پاسخگو باشد و نباید نظام را هدف قرار داد. باید خودمان را برای مقابله با این حرکتها آماده کنیم.

 

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy