خودکشی پیرمرد ۷۰ساله و آخرین حرفهایش یک ساعت قبل از خودکشی

176
خودکشی پیرمرد 70ساله و آخرین حرفهایش یک ساعت قبل از خودکشی

در سرزمینی که بیعدالتی و رنج بیداد میکند مرگ از زندگی به جان آدمی شیرین تر است! خودکشی پیرمرد۷۰ساله اتفاق جدیدی نیست!‌خودکشی دو خواهر سی و سی و پنج ساله با هم هم جدید نیست خودکشی دختران زنان کودکان و… جدید نیست. این پیرمرد یک ساعت قبل از اینکه به حیاتش پایان دهد گفت: توان دوباره ساختن را ندارم!

شاهمار بوچانی پیرمردی ۷۰ساله پدر بزرگی اهل سرپل ذهاب خودکشی مرد ۷۰ ساله به دلیل فشار های عوامل بعد از زلزله، قبل از خودکشی چنین گفت: دیگر توان ساختن زندگی از اول را ندارم، چند ساعت بعد جسدش را در خانه‌اش وقتی با سلاح شکاری کشته شده بود یافتند. این پیرمرد اهل روستای اهل روستای ”قلاوار“ سرپل ذهاب بوده است.

امید به زندگی در مناطق زلزله زده به شدت کاهش یافته است . فشار وارده بر جامعه بخصوص برای کودکان زنان و مسن‌ترها منطقه زلزله زده را به شهرمرگ تبدیل کرده است. آمار خودکشی در این منطقه بسیار بالاست.

این درحالیست که در بودجه سالانه سهم خمینی که سی سال است مرده سالانه ۱۳۰ میلیار تومان خرج بیهوده میشود به این آمار نگاه کنید.

سهم امسال خمینی از بودجه امسال به شرح زیر است. البته این علاوه بر بودجه ای که سالانه برای ترمیم مرقد او خرج میشود. در گرانقیمت ترین مقبره دنیا وقتی که مردم در گور میخوابند. مرده اش هم در کاخ مدفون است.

نشرآثارعمام ۷۱ میلیارد تومان

آستان عمام ۱۸ میلیارد تومان

تجلیل ازعمام ۱۸ میلیارد تومان

مراسم ارتحال ۹میلیارد تومان

اداره امور حرم عمام ۹میلیارد تومان

سایت عمام ۵ میلیارد تومان که جمعا ۱۳۰میلیارد تومان میشود. در حکومتی که روز اول با فریب گفت حکومت مستضعفان است اما امروز اکثر مردم ایران زیر خط فقر زندگی میکنند و در گرسنگی می‌میرند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy