امروز ۲ دختر نوجوان اهوازی در یکی از مناطق اهواز خودکشی کردند

98
امروز ۲ دختر نوجوان اهوازی در یکی از مناطق اهواز خودکشی کردند
امروز ۲ دختر نوجوان اهوازی در یکی از مناطق اهواز خودکشی کردند

خبرگزاری هرانا – رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت که امروز ۲ دختر نوجوان اهوازی در یکی از مناطق اهواز خودکشی کردند. سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی های سالانه بیش از ۷ درصد از سوی پزشکی قانونی اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تابناک، آتش پاد علی تراب پور، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان داشت: “ساعت ۶ دقیقه بامداد امروز، ۱۲ خرداد ماه گزارش اقدام به خودکشی ۲ دختر ۱۴ ساله در یکی از مناطق اهواز به سازمان آتش نشانی مخابره شد”.

وی ادعا کرد: “۲ دختر نوجوان ۱۴ ساله بر اثر مصرف مشروبات الکلی و نداشتن کنترل روحی اقدام به خودکشی از تراس طبقه دوم ساختمان مسکونی کرده بودند”.

تراب پور اذعان داشت: “آتش نشانان پس از دریافت گزارش حادثه بلافاصله به محل حادثه اعزام شده و به محض رسیدن به محل مذکور مشاهده کردند که یک دختر نوجوان خود را از تراس طبقه دوم ساختمان مسکونی به پایین انداخته است و دختر نوجوان دیگری هم قصد سقوط از تراس طبقه دوم را دارد”.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: “ماموران آتش نشانی در یک واکنش سریع خود را به تراس طبقه دوم رسانده و قبل از اینکه این دختر نوجوان که حالت روحی مناسبی نداشت سقوط کند نسبت به نجات وی اقدام کردند”.

وی افزود: “ماموران آتش نشانی اقدامات اولیه نجات را برای دختر مصدوم انجام و وی را به امدادگران اورژانس ۱۱۵ جهت درمان تحویل دادند”.

سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی های سالانه بیش از ۷ درصد از سوی پزشکی قانونی اعلام شده است.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy